Skocz do zawartości

Odtwarzacz DVD


Znikomy

Recommended Posts

Witam, może ktoś mi doradzić jaki kupić odtwarzać DVD, który by czytał napisy ? Nie będzie on używany często, ale nie chce kupować jakiegoś shitu, dla tego się was chcę zapytać o zdanie. Słyszałem że te tańsze egzemplarze mają czasami problem z wyświetlaniem obrazu, że jest przycięty czy coś takiego, czy to prawda? Kwota jaką chcę przeznaczyć na odtwarzacz to max 250 zł. Nie wiem czy te informację są istotne ale, podpięty będzie pod kino domowe i LCD 42''. Znajdziecie coś ? Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Znikomy - szukasz odtwarzacza tylko lub glöwnie do DivX? Masz inne zrödlo DVD lub CD? Moze byc uzywka?

Cooledit - wiesz dokladnie o jaki TV chodzi? HDMI moze okazac sie zbedne. Poza tym - w tej cenie (czyli nie tak, jak sugerujesz - podwajajäc budzet) MANTA DVD 056 moze okazac sie bardzo dobrym wyjsciem, poza tym - HDMI (1.1) jest na pokladzie. icon_wink.gif

http://www.techno.gildia.pl/news/2008/10/manta_dvd056
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No niestety ale z takim budżetem to nie poszalejesz a co za tym idzie nie masz co liczyć na dobrą jakość obrazu a o dźwięku to już nie wspomne .Dodaj do tego ze 200 zł a kupisz całkiem przyzwoitego Pioneera z HDMI



eee wystarczy raptem dołożyc 115 zł i jest pionek 410:
http://www.allegro.pl/item601490204_pionee...hurt_detal.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooledit - jesli nie uzywa sie gestych formatöw, wyjscie komponent moze byc wystarczajäce (wrecz poröwnywalne). Poczätkowo sam uzywalem obu poläczen na zmiane - kabel komponent ze starego zestawu i kabel HDMI z nowego. Oglädajäc DVD w nominalnej rozdzielczosci, röznice sä znikome. icon_wink.gif
Poza tym - zainteresowany tematem chyba Sam zrezygnowal icon_wink.gif
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...