Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe (radiowo) do 700zł +-


Recommended Posts

Cześć,

poszukuje słuchawki bezprzewodowe do komputera, macie coś do polecenia? Myślałem nad arctis 7/9, ale nie wiem czym się różną poza systemem łączności. Przez 2 lata miałem asus rog strix fusion 500, ale 3krotnie mi wymieniono na nowe w ramach gwarancji i zażądałem teraz zwrotu pieniędzy i chcę coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2021 o 15:08, Ziemek93 napisał:

Cześć,

poszukuje słuchawki bezprzewodowe do komputera, macie coś do polecenia? Myślałem nad arctis 7/9, ale nie wiem czym się różną poza systemem łączności. Przez 2 lata miałem asus rog strix fusion 500, ale 3krotnie mi wymieniono na nowe w ramach gwarancji i zażądałem teraz zwrotu pieniędzy i chcę coś innego.

Witaj

Lepsze połączenie w tej sytuacji zapewni Ci transmisja bluetooth. Słuchawki radiowe generują dużo szumów/hałasu, to bardzo psuje odczucia.

Możesz również przyjść do jednego z naszych salonów Tophifi i sprawdzić jak to jest w praktyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne słuchawki bezprzewodowe do grania z zasady opierają się o transmisję cyfrową i problem szumów praktycznie tu nie istnieje. Do tego opóźnienia są mniejsze niż przy transmisji bluetooth nawet o niskim parametrze odpowiedzialnym za to. Do tego muszą umożliwiać użycie mikrofonu przy dźwięku stereo. W przypadku słuchawek bt z zasady mamy wtedy dźwięk mono o niskiej jakości przewidywany do rozmów telefonicznych lub z użyciem komunikatorów. Wybór wśród takich słuchawek jest dość ograniczony. Słuchawek bluetooth jest ogromny wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...