Skocz do zawartości

Jaki amplituner do HTS-800 w układzie 5.1.2


Saper

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie, jestem tu nowy. Chciał bym Was poprosić o dobór amplitunera i głośników efektowych do mojego zestawu. To może po kolei:

Docelowo ma to być kino domowe z TV i rzutnikiem, salon ok 24mkw. W chwili obecnej posiadam stare głośniki Maudio HTS-800 plus aktywny subwoofer Magnata 301A. Wyprowadziłem przewody do tylnych satelit oraz do sufitowych w systemie Atmos. I teraz moje pytanie: jaki ampli i jakie polecili byście głośniki efektowe. Ampli wiadomo, min dwa wejścia Hdmi do obsługi TV i rzutnika,  Atmos, a cena tak do 3tys. Co do satelit, te z zestawu odpadają bo są po prostu za duże (kanapa przylega do tylnej ściany na której mają być głośniki), a z kolei te na sufit musza być w technologii on wall (nie mam podwieszanego sufitu). Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i poradę. Sporo jest tego na tynku jeśli o wybór chodzi (gorzej z dostępnością). Z dotychczasowych poszukiwań wyodrębniłem wstępnie dwa modele Onkyo TX-NR696 oraz Pioneer VSX-934, co o nich sądzicie?

Pozdrawiam

Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...