Skocz do zawartości

Sansui S-65 - jaki wzmaczniacz?


Delfinek

Recommended Posts

Cześć :) 

Jestem dumnym posiadaczem dwóch kolumn Sansui S-65 [2x 105w (max input power) 8ohm].

Obecnie sansui'e grają z PIONEER DC-Z81 natomiast podobno jest to sprzęt słabej klasy i te kolumny potrzebują czegoś lepszego. Pytanie czego? I w jakich pieniądzach?

Jesteście w stanie polecić coś używanego w okoliach 500pln? Wiem, że to niewiele jak za sprzęt audio, ale jestem w tej dziedzinie świeży i nie chciałbym rzucać się od razu na głęboką wodę.

Interesuje mnie w zasadzie tylko polepszenie jakości audio, muzyki słucham raczej cicho więc nie potrzebna jest ogromna moc - chyba, że kolumny wymagają jej, żeby dobrze zabrzmieć :) 

Dodatkowo chciałbym kupić nowe przewody głośnikowe oraz kabel jack - 2xrca do podłączenia kolumn do DAC'a. Tutaj również proszę o polecenie czegoś sensownego i w przyziemnym budżecie.

 

Obecnie kolumny grają podłączone do audioquest'a dragonfly black, a muzyka leci z tidala master :) 


Proszę o polecenie czegoś sensownego, bo nie znam się na tym kompletnie. 

 

Pozdrawiam.

 

1636818552609.jpg

1636818552631.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...