Skocz do zawartości

Audiotrak Prodigy Cube Black Edition


Recommended Posts

Karta dźwiękowa może być włączona. To bez znaczenia. W ustawieniach systemu operacyjnego komputera  możesz wybrać którego chcesz używać układu dźwiękowego do odtwarzania dźwięków i podobnie możesz wybrać urządzenie do rejestracji dźwięków. Często dotyczy to tego samego sprzętu lecz nie musi tak być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, MobyDick napisał:

Karta dźwiękowa może być włączona. To bez znaczenia. W ustawieniach systemu operacyjnego komputera  możesz wybrać którego chcesz używać układu dźwiękowego do odtwarzania dźwięków i podobnie możesz wybrać urządzenie do rejestracji dźwięków. Często dotyczy to tego samego sprzętu lecz nie musi tak być.

czyli śmiało mogę kupić bardzo zależy mi na mikrofonie, dziękuję uspokoiłem się

a jesli juz jesteś to mam jeszcze pytanko, mam kartę na płycie Realtek ALC 887 czy będzie słyszalna róznica tych dwóch

Edytowano przez Paweł Szustakowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Jak chcesz sprawdzić przed zakupem mogę Ci pożyczyć na tydzień. Karta jest po lekkiej modyfikacji zmieniłem fabryczny opamp na MUSES02.

pp.jpg

pp1.jpg

dziękuję ,a jakie są Twoje odczucia. ja potrzebuję głównie do słuchania muzyki , kupiłbym kartę wewnętrzną, ale potrzebuje wyjścia RCA  , które są mało popularne  a praktycznie ich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paweł Szustakowski napisał:

dziękuję ,a jakie są Twoje odczucia.

Przyznam , że nie słuchałem przez nią wieki. Głównie służy mi do pomiarów REW-em jak chcę sprawdzić jak jest z filtracją a jak bez. Jak chcesz mogę jutro sprawdzić , ale tak szczerze to moja opinia nic Ci nie da . Inny system , inna akustyka itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

Przyznam , że nie słuchałem przez nią wieki. Głównie służy mi do pomiarów REW-em jak chcę sprawdzić jak jest z filtracją a jak bez. Jak chcesz mogę jutro sprawdzić , ale tak szczerze to moja opinia nic Ci nie da . Inny system , inna akustyka itd.

to może chcesz jej się pozbyć? chętnie odkupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paweł Szustakowski napisał:

to może chcesz jej się pozbyć? chętnie odkupię

Niestety nie. Ta karta służy mi jako przejściówka podczas pomiarów , najwygodniejsze co mogłem wykombinować. Ja używam wejścia USB i wyjścia coaxialnego by wpiąć się do DDRC 22D.

Ale pożyczyć mogę :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Niestety nie. Ta karta służy mi jako przejściówka podczas pomiarów , najwygodniejsze co mogłem wykombinować. Ja używam wejścia USB i wyjścia coaxialnego by wpiąć się do DDRC 22D.

dzięki za poswiecenie mi czasu  jestem zdecydowany do kupna tego DACa jedynie obawiałaem sie czy mikrofon na USB bedzie dzialal dobrze bo uzywam go do prowadzenia audycji radiowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...