Skocz do zawartości

Stereo 2.0 + subwoofer


robotnik

Recommended Posts

Obecnie posiadam edifier s2000mkiii . Głosniki do wiekszosci muzyki sa idealne , gdyby tylko była możliwosć podłaczenia suba... 

Szukuje się do zakupu  SVS SB-1000 pro . Pytanie jakie głosniki bedą sie z tym komponować . Poziom edifier minimum - grają bardzo czysto scena itp.. ale w techno itp poprostu brakuje kopa z basu... 

Najlepiej aktywny zestaw . Wejscie optyczne wymagane .

Przeczytałem tutaj dwa wątki ... chyba ze jest szansa zeby kupić wzmacniacz i wtedy jakoś sparowac te głosniki z subem - ale nie wiem czy to ma sens .

Wymiary głosników podobne do tych edifier - mogą byc nawet lekko wieksze.


Rozważałem Klipsch the Fives - ale cena zabija , a pewnie graja podobnie .

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Masz tanie a ciekawe Magnat Multi Monitor 220.

Albo drożej Focal Shape 50. Ale on nie ma optyka.

W kazdym razie to znacznie lepsze granie.

Piotr

ok , a cos drozszego . bo te magnaty tylko 40w rms . moga byc glosniki powiedzmy do tych 2k . i jakas dobra oferta razem z subem moze sie znajdzie. ponizej jakosci grania tych edifierow nie chcialbym schodzic . w ostatecznosci moze byc zestaw z ampli .. ale jak sie da to wole unikac . jakims audiofilem nie jestem a to tylko dodatkowe kable i sprzet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktos moze cos doradzic  ?

sub bedzie s1000 pro . chyba ze ktos tu ma inne propozycje . ktos dawal chyba jakiegos magnata czy marantza za 1k . 

 

tylko te glosniki , gdyby edifiery mialy wyjscie na suba to wgole ematu by nie bylo bo graja dla mnie idelanie oprocz basu - wszystko co gra lepiej jestem w stanie doplacic ale musi byc ten sub i optyk dla wygody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2021 o 07:41, S4Home napisał:

Masz tanie a ciekawe Magnat Multi Monitor 220.

Albo drożej Focal Shape 50. Ale on nie ma optyka.

W kazdym razie to znacznie lepsze granie.

Piotr

ok widze ze  svs1000 w ofercie po 2k jest , czy czyms sie rozni od svs1000pro oprocz obslugi aplikacja ?

Juz wlasciwie jestem zdecydowany zeby go kupic - tylko jakie glosniki do tego poleczasz i jak mozna prosic oferte za calosc na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

PRO ma obsługę aplikacji. Jesteś go w stanie lepiej ustawić.

Jaki budzet zostaje Ci w przypadku zakupu tego suba?

Bo szczerze to nie wiem czy wybierając po prostu monitory w wyższej cenie bez tego suba nie zrobisz lepiej.

 

Serio

Piotr

Monitory tyle ile trzeba , na pewno nie horsze niz te edifery . Podoba mi się jak czysto graja i jak szczegolowo . Wielkość podobna lub nawet lekko wieksze mogą być . Cena no najlepiej do 2k , ale 3 k przeboleje

4 minuty temu, robotnik napisał:

Monitory tyle ile trzeba , na pewno nie horsze niz te edifery . Podoba mi się jak czysto graja i jak szczegolowo . Wielkość podobna lub nawet lekko wieksze mogą być . Cena no najlepiej do 2k , ale 3 k przeboleje

Z suba to ma być głównie do muzyki , dynamiczny kop . Z tego co czytałem to svs najlepsze jest do tego.  Do filmów mam hw950a i szczerze na jakimkolwiek stereo nie ma takich efektów . Za to do muzyki 2+1 to będzie ideał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Najlepszy do muzyki jest rel. Ale jego w takiej cenie nie znajdziesz 

Zastanów się czy nie lepiej kupić monitory które bez suba zagrają potężnym basem.

Kef R3, elac carina, magnat signature

Piotr

zdecydowanie ide w suba - nie jestem audiofilem , ale dla mnie jest roznica bas z suba i bez . do zwyklej muzyki to wole sluchac z tych edifierow , ale jak jakies dance techno itp to zmieniam na soundbar wlasnie ze wzgledu na subwoofer . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...