Skocz do zawartości

MDC BluOs 2i - problem z TuneIn


Hfstjast

Recommended Posts

Witam!

Sprzęt: NAD C368 + MDC BluOs 2i

Problem: w aplikacji TuneIn uruchamianej z poziomu aplikacji BluOs nie działa radio Zet. Wszystkie inne radia działają bez problemu. Na innych urządzeniach (telefony, telewizor) w aplikacji TuneIn radio Zet uruchamia się bez problemu.

Zrzut ekranu z błędem poniżej.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Jakieś pomysły jak poradzić sobie z problemem?

Error.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DENON AVR - X2700H i mam komunikat:

Odtwarzanie z TuneIn nie powiodło się. Proszę spróbować później.

Mam tak na kilku stacjach. Nawet napisałem do antyradia o tym że nie mogę ich słuchać na TuneIn ale nie odpisali mi jeszcze. Myślałem że to wina akualizacji denona, ale widzę że nie jestem osamotniony w problemach z TuneIn. Liczę że to naprawią.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hfstjast napisał:

Problem w tym, że TuneIn i radio Zet działa OK na innych urządzeniach (komórka, TV), problem jest tylko z BlueOs. 

Pozwoliłem sobie na komentarz ponieważ piszesz tu o TuneIn, Widać problem jest bardziej złożony lub banalny nie mnie jednak ja tak jak i ty mamy kłopot z TuneIn tyle że ty na BluOS a ja na AVR. Poczekamy może problem jest już przez mądre głowy  rozwiązywany. Liczę na to :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złomek, poprawiło się u Ciebie? U mnie nadal nie działa, próbowałem również z Antyradiem i jest to samo. Prowadzę korespondencję z serwisem Blue Sound, niestety na razie bez efektu.

Kierują się w stronę problemów sieciowych. Proszę innych użytkowników forum posiadających taki sam sprzęt (NAD C368 + MDC BlueOs 2i) o sprawdzenie, czy u nich radio Zet działa. Jeżeli jest to problem nie tylko u mnie zapewne błąd siedzi w aplikacji, jeżeli występuje wyłącznie u mnie to może rzeczywiście sieć (chociaż ta sama sieć pozwala na słuchanie radia Zet i Antyradia przez TuneIn na innych urządzeniach) lub karta MDC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w TuneIn zarówno zetka, jak i antyradio działają prawidłowo. Problemem jest implementacja TuneIn w BlueOs. Po klikudniowej korespondencji z serwisem BlueSound otrzymałem informację, że ich inżynierowie uwzględnią odpowiednią poprawkę w najbliższej aktualizacji systemu. Niestety, nie są w stanie podać daty tej aktualizacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Anty Radio - działa. Ale jest jedno ale nie można go szukać po nazwie bo wtedy nie działa, tylko po rodzaju muzyki. Dziwne ale tak jest na tą chwilę. Dopiero wtedy mogę dodać do ulubionych i z ulubionych też można odtworzyć stację. Dziwne, wiem, ale działa więc już nie zastanawiam się dlaczego tylko włączam i słucham :)

Pozdrawiam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...