Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1 do 4500 zł


Duszan

Recommended Posts

Witam. Jestem posiadaczem Taga Harmony 606f 5.0. Ale chce zmienić na coś lepszego z subwooferem. Oglądam dużo filmów oraz słucham muzyki elektronicznej i rapu. Lubię głęboki bass jak słucham  muzyki. Także muzyka i filmy 50/50. Amplituner Pioneer VSX-531. Salon 5m x 4m.

Doradzono mi zestawy Teufel Ultima 40 oraz Teufel Theater 500.

Czy te zestawy są godne polecenia oraz czy zgrają lepiej niż Taga Harmony?

Budżet około 4500 zł.

Proszę o pomoc i jeśli o czymś zapomniałem to przepraszam. Jestem nowicjuszem. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Edytowano przez Duszan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Duszan,

Jak masz możliwość to podjedź gdzieś na odsłuch i porównaj systemy w założonym przez Ciebie budżecie.

Warto na pewno odsłuchać Pylon Pearl 25 lub STX Quant 300 w zestawach 5.1 lub Heco Aurora 700.

Jeżeli bierzesz pod uwagę sprzęt używany to kupisz pewnie i klasę wyżej.

Jak nie masz daleko to zapraszam na odsłuch. Na takim spotkaniu możemy porównać kilka modeli ( w tym TAV-606, które obecnie posiadasz ).

Zapraszam do kontaktu.

 

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny Teufel pewnie nie będziesz miał gdzie porównać a to źle bo maksymalnie  ogranicza twój wybór. W takim budżecie zestaw Heco Aurora zagra chyba najlepiej, ale oczywiście jeśli możesz gdzieś ich posłuchać i porównać z Pylonem, czy np. Q Acoutsics 3050I to warto. W razie czego jesteśmy do dyspozycji i posiadamy te kolumny - zapraszam na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...