Skocz do zawartości

Trzaski w słuchawkach przy regulacji głośności


Recommended Posts

Witam, podczas zmiany głośności w systemie, słyszę trzaski przypominające wyładowania elektrostatyczne. Słuchawki są podłączone do USB, ale na jacku też to występuje, chociaż nie jest aż tak nasilone. Dodam jeszcze, że trzaski słychać, gdy mój komputer włącza się, a sama jakość dźwięku jest zadziwiająco słaba, bo muzyka gra strasznie płytko i bez żadnej głębi. Używam zintegrowanej z płytą główną karty dźwiękowej, w systemie mam ustawiony format 48kHz. W przeszłości używałem Sound BlasterX AE-5 Plus, ale sprzedałem, bo w moim odczuciu nie było dużej zmiany. Słuchawki to HyperX Cloud II, ale to samo jest na Razerach Kraken. Firmware do HyperX Cloud II zaktualizowany - bez zmian, sterowniki audio zaktualizowane - bez zmian, sprawdzałem przedni i tylni panel - bez zmian. System Windows 10. Jeżeli to w czymś pomoże, to gdy chwycę wejście jack od głośników, to słychać bardzo głośno pętlę masy, ale to raczej normalne zjawisko? Czy ktoś ma jakieś pomysły? Pozdrawiam

Edytowano przez kvrolsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...