Skocz do zawartości

słuchawki nauszne +- 1000 zł kabel 3m


Recommended Posts

okoliczności domowe (ucząca się do matury córka) zmuszają mnie do konieczności słuchania częściej na słuchawkach. muzyka rock, hard rock, heavy metal z płyty cd lub winyli. podłączenie do wzmacniaczy naim 5si lub denon 1510.

szukam słuchawek nausznych na 3m kablu, które należycie zagrają w ww. okolicznościach.

w Koninie w sklepach raczej bieda w tym temacie, mogę wybrać coś z oferty Beyerdynamic seria DT 770, 880, 990 lub Audio Technica ath 500, 770, 990,

czekam na dostawę by przetestować Audio-Technica ATH-A990Z oraz Audio-Technica ATH-AD900X bo to chyba najciekawsze co mogę kupić na miejscu.

pytanie - lepiej zwracać uwagę na słuchawki otwarte czy zamknięte ? które z tych dwóch byłyby lepsze?

obecnie mam bezprzewodowe sennheiser sr130 które mają z 10 lat i grają ok ale oczekuję lepszego grania jak już mam siedzieć w słuchawkach.

wiadomo że mogę podjechać np, do q21 i tam sprawdzić inny sprzęt ale może coś z dostępnych na miejscu bedzie godnego zakupu w audio mix.


zastanawiam się jeszcze w moim przypadku wzmacniacz słuchawkowy w cenie około 700 zł jest do czegoś w przyszłości zalecany i jak go podłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość oczywistym jest fakt że w przypadku słuchawek domowych większy komfort dają słuchawki otwarte i szczególnie te o dużej przestrzeni w padach. Takie słuchawki jednak nie izolują nas od otoczenia i otoczenie od nas. Z konstrukcji otwartych brał bym jeszcze pod uwagę słuchawki z rodziny Philips Fidelio serii X: np. X1s, X2HR lub X3. Są stosunkowo mało wymagające od sprzętu, dobrze wykonane i bardzo dobrze nadają się do gatunków muzyki które lubisz.

Dodatkową ich zaletą jest to że łatwo do nich kupić przewody o dowolnej długości, bo słuchawkach jest standardowe gniazdo jack 3,5 mm. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...