Skocz do zawartości

NAD C700


Jakebut

Recommended Posts

@MMarek - kolega @dopesi wrzucił wyżej nagranie tego buczenia i brzmi to zupełnie inaczej niż u Ciebie - nie jest to taki typowy przydźwięk. W tym Nadzie brzmi to identycznie jak zakłócenia w komputerach z tanią, zintegrowaną kartą dźwiękową, która przenosi wszystko co możliwe z pozostałych podzespołów na gniazdo jack z powodu zbyt słabego ekranowania. Ale kwestię z masztem również warto sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lpomis napisał:

@dopesi - wyleczyłeś mnie chyba skutecznie z Nadowskiej klasy D. Jak dla mnie to nieakceptowalne. Walczyłbym o zwrot kasy.

Sprawdzałeś jak wygląda sprawa z buczeniem/piszczeniem przy wyłączonym wifi i bluetooth?

Próbowałem wyłączać wszystkie urządzenia w domu łącznie z routerem wifi, bez zmian. W samym urządzeniu nie da się chyba wyłączyć wifi i Bluetooth. Tego typu dźwięki słyszeli tez w sklepie po podłączeniu Nada do prądu i do innych kolumn; mówili że to normalne. Spróbuję jeszcze pokombinować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

ja z kolei po zakupie nad c700 mam inny problem . Sprzęt ogólne jest bardzo fajny ale jest jedna irytująca rzecz. Po wybudzeniu i puszczeniu muzyki np z air play czy dowolnego innego źródła np przez aplikacje bluos nie ma dźwięku. 

Na wyświetlaczu widać , że utwór gra ale dźwięku brak pomaga tylko wyłączenie i włączenie urządzenia co jest irytujące. 

nie wiem czy to wina softwere czy coś innego złożyłem reklamacje na wszelki wypadek bo przy sprzęcie za prawie 7k takie rzeczy raczej nie powinny mieć miejsca.

znalazłem na zagranicznych forach ze to występujący częściej problem nie tylko u mnie .

Spotkał się może już ktoś z czymś takim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Amadeusz Grzelak napisał:

ja z kolei po zakupie nad c700 mam inny problem . Sprzęt ogólne jest bardzo fajny ale jest jedna irytująca rzecz. Po wybudzeniu i puszczeniu muzyki np z air play czy dowolnego innego źródła np przez aplikacje bluos nie ma dźwięku. 

Na wyświetlaczu widać , że utwór gra ale dźwięku brak pomaga tylko wyłączenie i włączenie urządzenia co jest irytujące. 

nie wiem czy to wina softwere czy coś innego złożyłem reklamacje na wszelki wypadek bo przy sprzęcie za prawie 7k takie rzeczy raczej nie powinny mieć miejsca.

znalazłem na zagranicznych forach ze to występujący częściej problem nie tylko u mnie .

Spotkał się może już ktoś z czymś takim?

Ja miałem tak samo. Oddałem sprzęt do serwisu ale to nic nie pomogło. Ostatecznie wymieniłem c700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak domyślam się ze 388 większa moc itp pewnie brzmienie tez lepsze . Jednak poki co ten c700 wystarcza mi ;) jest fajny bo ma wszystkie złącza które potrzebuje jak hdmi arc dzieła jako streamer a tez wyglada fajnie lubię ładne gadżety ;) po wyłączeniu Bluetooth witryn manualny nie auto problem jak narazie zniknął . Tak jak mówisz pewnie soft może poprawia to aktualizacja .

a w przyszłości pewnie będę chciał go zmienić na nad m10 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...