Skocz do zawartości

Znalazłem kolumny i subwoofer!


kulavi

Recommended Posts

Siemanko,

po przeprowadzce do Holandii, w nowym mieszkaniu zastałem graty poprzedniego lokatora. Wśród całego burdelu były także tam 2 pary głośników (Jean Marie Reynaud Arpeggione MK2 i Pioneer CS-454) oraz sub aktywny B&W AS1. Dowiedziałem się, że wszystko jest na sprzedaż. JMR za 50 euro, Pioneer 20, a subwoofer 25 e. Ciekawi mnie Wasza zwłaszcza n.t. głośników JMR (czytałem o nich na angielskiej stronie i opinia była pochlebna, podkreślająca ich subtelność), jak i cen reszty sprzętu. Wrzucam foto.

20211117_183019.jpg

20211117_183029.jpg

20211117_183044.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
39 minut temu, kulavi napisał:

@Q21 dzięki za odpowiedź. Finalnie wziąłem wszystko, Pioneery i subwoofer poszły do żyda, a JMR zostawiam sobie. Faktycznie, świetne głośniki. Przy przeskoku z Quadral Quintas 500F to jak wsiąść z Poloneza do co najmniej nowego Audi A3.

Miałem podobną sytuację, takim oto sposobem masz sprzęt za który ludzie płacą po kilka tys.

Teraz dorwać jakiś miejscowy wzmacniacz na poziomie i będzie niezłe granie za symboliczną kwotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kulavi napisał:

@Sqter83 No a dałem za nie 40 e + 400zł za wymianę zawieszeń :D także okazja się trafiła naprawdę mega. Dobieram do tego Yamahę RX-v781.

ja bym nie bral kina domowego do nich, jak do muzyki to tylko stereo.

ten otwor z tylu to jakis dodatkowy wylot z  kanalu basowego czy komora balastowa 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...