Skocz do zawartości

Denon 1600H NOWY

Philantrop

Recommended Posts

Sprzedam Denon 1600H nowy za 3199 złotych (do negocjacji, w szczególności przy odbiorze osobistym). Zamówiony z Amazon PL 8 listopada ( dostawa 15 listopada). Sprzęt nowy, pudełko nie było otwierane. Dostępność oczywiście od ręki w najbliższym dogodnym terminie. 

Sprzedaję, ponieważ dostałem po okazyjnej cenie wyższy model (2700H).

Wiem, że cena nie jest wybitna, ale przy obecnej dostępności takie są warunki rynkowe, w szczególności uwzględniając, że salony zazwyczaj sprzedają sprzęt tylko w zestawach z kolumnami.

https://www.olx.pl/d/oferta/kino-domowe-amplituner-denon-avr-x1600h-dostepny-od-reki-CID99-IDMCG2C.html

Jakby ktoś że względów bezpieczeństwa wolał Allegro to tam też mam aukcję, ale 100 złotych drożej ze względu na prowizję. 

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu 

Edytowano przez Philantrop

• 2 weeks later...
5 godzin temu, Philantrop napisał:

Niestety nie umiem zamknąć tematu, więc jakby ktoś wiedział jak to zrobisz to proszę o wsparcie, by nie zaśmiecać forum.

Użytkownik nie może zamknąć tematu - zgłasza taką potrzebę Administratorowi lub Moderatorom.

Należy napisać w ogłoszeniu że jest nieaktualne (i to powinieneś zrobić od razu gdy sprzedałeś sprzęt, by nie mylić zainteresowanych kupnem) a następnie zgłosić do zamknięcia.

Pozdrawiam

• RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...