Skocz do zawartości

Czy to dobre połączenie.


_Sylwek_

Recommended Posts

Witam serdecznie użytkowników,  od pewnego czasu szukam zestawu stereo. Zależy mi na strumieniowanie, dąb+ i  bluetooth, ale budżet mam ograniczony do 3500 zł a zestaw musi być nowy. Pokój mam nieduży 16m2 muzyki słucham różnej, ale najczęściej mocny rock i muzyka klubowa. Lubię w muzyce wyraźny czysty bas, ale niestety jedyne nagłośnienie w tej chwili to soundbar Yamahy z subwooferem. Poszukałem trochę, poczytałem i ostatecznie mogę podnieść maksymalnie budżet o 350 zł jeśli taki zestaw jest rozsądny w tej kwocie: YAMAHA R-N402D + INDIANA LINE NOTA 550 X, ewentualnie może w tej samej kwocie (więcej nie da rady) inne kolumny lub jakiś inny zestaw. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i propozycje.

Sylwek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się obejść wymaganie nowego sprzętu, bo z używanym który znalazłem wyjdzie niewiele powyżej 3000. Cały weekend starałem się czegoś więcej dowiedzieć o zestawach w moim zasięgu finansowym i wydaje mi się, że to co znalazłem zagra lepiej od zestawu nowego. Chodzi o Onkyo TX-8150 + kolumny Heco music Style 900. Wstępnie skontaktowałem się już ze sprzedającym i mam nadzieję, że nie pomyliłem się co do przewagi tego zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam komisu, ale w promieniu 100 km znalazłem właśnie ten Onkyo tx-8150 za 1650zł i te kolumny Heco za 1600, dlatego pytałem czy dobrze się zgrają że sobą

edit: no to niestety nieaktualne, Onkyo sprzedane, niestety dopiero 18.12 wracam do Polski i sprzedający nie chciał czekać. No nic szukam czegoś używanego na nowo.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maks jaki jestem w stanie wysupłać to 3500 zł na tę chwilę, dlatego patrzyłem na amplituner, w mojej okolicy jedyne co mi się rzuciło w oczy to te kolumny Heco music Style 900, za 1600 zł kpl i zestaw Canton CD 200 + AS 225 SC + Onkyo TX-NR646. Do kolumn musiałbym dokupić wzmacniacz i streamer za 1900 Maks a ten zestaw Canton nie wiem czy się sprawdzi do muzyki (choć jak mówiłem, to mój pierwszy zestaw stereo i pewnie na każdy zareaguje bananem na twarzy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...