Skocz do zawartości

Zestaw w budowie- kino /stereo


Recommended Posts

Przepraszam że szczęścia tutaj  próbuję jednak tam gdzie się wpisałem nikt mi nie odpisuje:) Jestem tu nowy i proszę pilnie o pomoc w zakupie.Mam mały pokój jakieś 12 m  słucham smooth jazz, filmowa, rock eklektyczny, alternatywny, pop,soul, czasami trochę poważnej classic.Obecnie mam kolumny Polk audio S20 oraz Ampl. Yamaha htr- 2064 , głównie słucham Spotify i zależy mi na tym aby słuchać dalej stringów .Ne koniecznie za pomocą tvbox savio Platinum TB-2 obecnie audio z niego idzie przez tv i dopiero wychodzi na kolumny z yamahy  muzyka z płyt rzadko ponieważ mam do tego tylko DV-sp501 Celuję w stereo ale nie pogardzę Okazyjnym Ampli do kina na którym posłucham też lepszego niż mam  stereo.  Nie jestem wyčwiczonym w słuchu ,dopiero łapię klimat! Ale zrobił ostatnio na mnie wrażenie Maratz  Pm 2245( na tego mnie nie stač, ciekawe czy inny może tańszy z tej serii zagra coś podobnego z moimi Polkami może jakiś inny przez was polecony. Jeszcze najważniejsze padła propozycja abym odkupił Zestaw Kolumny-Bang & Olufsen beolab 8000 z odtwarzaczem CD o wspaniałym designie w pionie, ten otwierany machnięciem ręką. Po zagraniu z płyty, zachęcił mnie do kupna, możliwe podłączenie  osobnego BT  (ale bardziej zależałoby mi na Wi-Fi  zestaw w stanie  wizualnym dobrym +za 2500 PLN to akurat tyle ile mam na wydanie! W przyszłości musiałbym dokupić jakiś fajny przekaźnik Wi-Fi na razie może przez AV dałoby radę podłączyć savio tv boxa .Proszę napiszcie co sądzicie o zakupie zestawu B&O a może zaproponujecie coś innego w tej cenie? Oczywiście wszystko musi być używane..

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...