Skocz do zawartości

Synchoronizacja głośników bluetooth z głośnikami na kabel.


Recommended Posts

Cześć,

Prośba o pomoc w znalezieniu rozwiązania.

Mam u siebie stary wzmacniacz Sony do którego były podłączone 4 głośniki przewodowo, a muzyka była puszczana z PC/Windows 7 za pomocą gniazda słuchawkowego. Niestety od jakiegoś czasu przestały mi działać dwa głośniki, bo zbadaniu okazała się, że to wina kabli które są w ścianie i nie bardzo mam ochotę na remont. Wpadłem na pomysł aby 2 głośniki działy tak już było na kablu, a te z którymi miałem problem podłączone przez bluetooth do komputera za pomocą urządzenia "Wzmacniacz mocy 2x50W Bluetooth 5.0 USB Aux" (można takie znaleźć na jednym z portali aukcyjnych) i wszystko działa tylko jest jeden problem. Głośniki bluetooth działają jakiś pół sekundowym opóźnieniem co brzmi tragicznie.  I nie wiem jak je zsynchronizować.

Aby puszczać muzykę z bluetooth i wyjścia słuchawkowego jednocześnie korzystałem z Miksera stereo w Windowsie oraz za pomocą programu AudioRouter, podpinałem również inne głośniki bluetooth JBL, żeby sprawdzić czy to nie wina urządzenia co kupiłem, podłączałem również do innego komputera i niestety zawsze pojawia się ten sam problem.

Dodatkowo kupiłem urządzenie Yamaha MusicCast WXAD-10 z nadzieją, że w inny sposób rozwiąże się mój problem, niestety nie pomogło.

Myślę, że rozwiązaniem było w jakiś sposób opóźnienie dźwięku wychodzącego z gniazda słuchawkowego, ale nie wiem jak to zrobić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...