Skocz do zawartości

Budżetowy, niski wzmacniacz


erdodeh

Recommended Posts

Witajcie,

Teściu otrzymał ode mnie w spadku stare głośniki frontowe m audio 9920( Moc nominalna [W] 150 Min. pasmo przenoszenia [Hz] 40
Max. pasmo przenoszenia [kHz]22
Skuteczność [db/W/m] 89).

 

Szukamy możliwie taniego, używanego amplitunera aby mógł podłączyć pod niego tv z jednym zastrzeżeniem - może mieć max 11cm wysokości. 🙂 Przychodzi może komuś z Was na myśl jakiś w miarę popularny sprzęt aby nie było trudno go znaleźć na aukcjach. Jedyne co znalazłem to coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/onkyo-dr-s501-amplituner-stereo-z-dvd-hdmi-11444520797

 

Poradzi sobie z tymi kolumnami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Loxije, topping czy inny smsl.

Czy teściu dostal cały set kinowy? Jak często były sprzedawane?

Piotr

Teściu dostał dwa głośniki frontowe od zestawu. Ja byłem pierwszym ich właścicielem o ile dobrze zrozumiałem pytanie. 

 

Proponowane przeze mnie Onkyo jak rozumiem nie zda egzaminu?

Edytowano przez erdodeh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego Onkyo, ale patrząc na dane na papierze, powinno dać radę tym kolumnom, oczywiście nie do bardzo głośnego słuchania. Przy założeniu, że ma być bardzo tanio, a sprzęt niski, trudno będzie znaleźć coś lepszego i jeszcze z DVD🙂. Sprawdź go tylko dobrze, Onkyo te nie jest jakoś mocno stare, ale już parę latek ma, produkcja 2007/2008. Lepiej  upewnić się czy wszystko prawidłowo działa, bo przy takiej wartości sprzętu, często naprawy w serwisie mogą przekroczyć jego wartość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rms.pl napisał:

Nie znam tego Onkyo, ale patrząc na dane na papierze, powinno dać radę tym kolumnom, oczywiście nie do bardzo głośnego słuchania. Przy założeniu, że ma być bardzo tanio, a sprzęt niski, trudno będzie znaleźć coś lepszego i jeszcze z DVD🙂. Sprawdź go tylko dobrze, Onkyo te nie jest jakoś mocno stare, ale już parę latek ma, produkcja 2007/2008. Lepiej  upewnić się czy wszystko prawidłowo działa, bo przy takiej wartości sprzętu, często naprawy w serwisie mogą przekroczyć jego wartość.

Dziękuję za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...