Skocz do zawartości

Problem z mocą basu


Wojtekskrzypczak

Recommended Posts

Cześć,

Posiadam kolumny Usher v 601 podpięte do wzmacniacza Audiolab 8000s i za nic nie mogę wydobyć ze sprzętu zadowalającego basu. Ogólnie zestaw gra wyśmienicie, ale brakuje mi tego otulenia i zanim zainwestuje w subwoofer postanowiłem podpytać.

Dzisiaj przyszło mi do głowy, ze problem może leżeć w tym ze zaraz obok jednej z kolumn znajduje się wyjście na korytarz.

Czy jest to kwestia akustyki pomieszczenia, czy specyfikacja sprzętu? Pokój  4mx3,5m. 

Pozdrawiam :)259878954_643701719980942_17044790041838

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wojtekskrzypczak napisał:

Posiadam kolumny Usher v 601 podpięte do wzmacniacza Audiolab 8000s i za nic nie mogę wydobyć ze sprzętu zadowalającego basu. Ogólnie zestaw gra wyśmienicie, ale brakuje mi tego otulenia i zanim zainwestuje w subwoofer postanowiłem podpytać.

A słuchałeś tych Usherów w innych warunkach? Są w stanie taki bas reprodukować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te Ushery i uważam, że to świetne kolumny. Nie wiem, co rozumiesz przez brak "otulenia", ale jeżeli poszukujesz gęstości, rytmu to może być problem. Akurat ten model jest dość jasny, z tym, że w raczej niemęczący, a może nawet przyjemny sposób. Środek ciężkości basu jest położony nisko (jak to u Ushera). Łubu dubu z nich nie będzie ;) Ja akurat uważam to za zaletę.

Edytowano przez nowy78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...