Skocz do zawartości

Głosniki 5.1 + amplituner który zestaw wybrać? proszę o pomoc


Trance Pablo

Recommended Posts

Witam chcę kupić kino domowe 5.1 (3000-4000zł) + amplituner do 3500zł
zastanawiam się nad tym zestawem :

https://allegro.pl/oferta/teufel-ultima-40-surround-5-1-kino-domowe-biale-8900783252

czytając opinie zestaw naprawdę daję radę i wizualnie bardzo ładny. Może ktoś ma i może sie podzielić opinią byłoby super.
amplituner : DenonAVR-X1600H

https://www.ceneo.pl/81109960#tab=spec


Ogólnie wolałbym Onkyo ale widzę że nie ma opcji nawet kupić teraz bo ciężko z dostawami...  (mam możliwość kupienia używanego Onkyo 686,Denon AVR-X3400H może warto rozważyć ? )

Myślicie że zestaw wart uwagi czy szukać czegoś innego ?

z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność amplitunerów jest katastrofalna i jak coś gdzieś dostaniesz to się nie zastanawiaj, bo długo możesz nie mieć okazji. Co do kolumn to jednak postawiłbym na nieco bardziej sprawdzone konstrukcje takie jak Wilson Raptor, Heco Victa Prime, czy Pylon Audio Pearl. Pamiętaj kolumny mają nie tylko wyglądać, ale przede wszystkim dobrze grać. Zapraszam na bezpłatne odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

właśnie udało mi kupić Onkyo 686.

I wszedłem na Waszą strone q21.pl aby sprawdzić jakie macie zestawy i bardzo mnie zainteresował ten : Klipsch R-620F + R-52C + R-41M. Czy amplituner będzie miał wystarczająco mocy aby napędzić ten zestaw?  mam salon z jadalnia i kuchnia razem jakieś 45m2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz model X 3400 Denona to go bierz.

Wziałeś 686? Też fajny model.

Możesz mi powiedzieć skąd biorą się propozycję teufela? Temat o nich jest codzinnie. Oni mają tak agresywny marketing że każdy nowo upieczony użytkownik trafia na ten typ.

R620 to bardzo słaby typ. Kolumny 100% kinowe. Pod Onkyo bedzie to grało dośc jasno i męcząco.

Jak możesz to wybierz set oparty o Heco Aurora 700 albo Indiana Line Tesi 561.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam Onkyo 686

Kiedyś się natknąłem na Teufela i teraz codziennie widzę reklamy . Ale opinie są bardzo pozytywne . Bardzo kusi cenowo bo nie ukrywam bym miał w kieszeni koło 2000zł porównując do zestawu np. Heco.

Również Wybrałem set Heco Aurora 700 ,Heco Aurora 300,Heco Aurora Center 30 .  aby porównać cenowo ale również czytając opinie wszyscy zachwalają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Możesz mi powiedzieć skąd biorą się propozycję teufela? Temat o nich jest codzinnie. Oni mają tak agresywny marketing że każdy nowo upieczony użytkownik trafia na ten typ.

Wpisz fraze 'kino domowe' na głównej stronie allegro - kilka pierwszych ofert to Teufel, jak do tego ludzie widzą, ile jest już kupionych, takich pytań będzie ciągle więcej, a taki gorący okres dopiero się zaczyna :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Trance Pablo napisał:

Ale opinie są bardzo pozytywne

A wiesz kto je pisze :)

?

21 godzin temu, eMBe napisał:

To, że coś jest mocno reklamowane nie oznacza, że jest dobre. Opinie tutaj są jakieś pozytywne o Teufelach? No niezbyt. Nie dziwi Cię to?

dokładnie.

21 godzin temu, no_i_fajnie napisał:

Wpisz fraze 'kino domowe' na głównej stronie allegro - kilka pierwszych ofert to Teufel, jak do tego ludzie widzą, ile jest już kupionych, takich pytań będzie ciągle więcej, a taki gorący okres dopiero się zaczyna :))

Zamiast wydać kase na dystrybucję ładują to wszystko na marketing. Przynosi to korzyści.

20 godzin temu, Trance Pablo napisał:

Decyduje się jednak na Heco Aurora 700 . :) muszę tylko zrobić jakiś odsłuch jak to gra

Zapraszam na odsłuch oraz po wycenę.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...