Skocz do zawartości

Jak zmodyfikować zestaw?


Pubish

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

 

chciałbym poznać opinię forumowiczów odnośnie mojego zestawu. Gra on już u mnie od ładnych paru lat, ostatnio zacząłem się zastanawiać nad modyfikacjami.

Pytanie - od czego zacząć, co przyniesie najlepszy efekt?

Obecny stan:

Wzmacniacz: NAD C350  + modyfikacje https://allegro.pl/oferta/modyfikacja-nad-316-320-326bee-350-352-355-356bee-11410759207

Głośniki: Tonsil Siesta sat + solidne ciężkie podstawki

Źródła:

CD NAD C525BEE

Chromecast audio + FiiO Taishan

TV + Chromecast + FiiO Taishan

Kabelki jakieś "nienajtańsze".

 

Myślałem nad głośnikami (Tonsile mają już chyba ok. 11 lat), ewentualnie nad wymianą DACów na jakiś jeden lepszy. Może jakieś inne sugestie/propozycje?

Obecnie głównie słucham muzyki z Tidala hifi via Chromecast audio + jakieś seriale online. CD coraz rzadziej.

Będę wdzięczny za każdy głos.

 

Pozdrawiam serdecznie

Marcin 

Edytowano przez Pubish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik to element kolumny. Chcesz wymienić głośniki w kolumnach? To raczej dział DIY.

Jaki masz metraż? Jaki masz budżet?

Co do daca, to polecam coś od Nostromo. Będzie duży przeskok jakościowy. Cambridge Audio Dac Magic, pomijam, bo jest słaby. Wzmacniacz zostaw. Fiio koniecznie do wymiany.

Obecnie używam Nostromo Wolf 2 wersja rozszerzona + dedykowany zasilacz. Taki zestaw polecam. Możesz szukać czegoś używanego. Nowy taki zestaw około 1300 zł, poniżej za 800 zł używany. Brać.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/dac-nostromo-wolf-2-wersja-rozszerzona-zasilacz

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1Ender napisał:

Głośnik to element kolumny. Chcesz wymienić głośniki w kolumnach? To raczej dział DIY.

Jaki masz metraż? Jaki masz budżet?

No dobrze, kolumna 😉 

Metraż 18m2, budżet powiedzmy do 5k, jeżeli byłaby to bardziej kompleksowa zmiana.

Dzięki za sugestię DACa, przyjrzę się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...