Skocz do zawartości

SMSL AO200 chce podłączyć pod komputer jak dac musiałbym.kupic.??


versusdarek

Recommended Posts

Nie potrzebujesz bo masz tam wejście USB. Polecałbym sprawdzić Loxjie A30. Masz więcej wejść, jest tańszy i zbudowany w oparciu o ten sam MA1270.  Jak dla mnie wszystkie wzmacniacze zbudowane o pojedynczy 1270 brzmią identycznie.

https://www.amazon.pl/LOXJIE-A30-Desktop-Stereo-Audio-DAC-wzmacniacz-sluchawkowy/dp/B08J7Z8TN6/ref=sr_1_2?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&keywords=smsl+ao200&qid=1637853983&sr=8-2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomasz S. napisał:

Nie potrzebujesz bo masz tam wejście USB. Polecałbym sprawdzić Loxjie A30. Masz więcej wejść, jest tańszy i zbudowany w oparciu o ten sam MA1270.  Jak dla mnie wszystkie wzmacniacze zbudowane o pojedynczy 1270 brzmią identycznie.

https://www.amazon.pl/LOXJIE-A30-Desktop-Stereo-Audio-DAC-wzmacniacz-sluchawkowy/dp/B08J7Z8TN6/ref=sr_1_2?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&keywords=smsl+ao200&qid=1637853983&sr=8-2

Miałem Loxjie A30 ale.odeslalem chciałbym coś mocniejszego  do glosnikow elac b6.2  a ten smslAO200 ma więcej mocy z opisu wynika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomasz S. napisał:

Ok, masz rację. On ma podwójny ma1270. To mocy będzie więcej. A30 był za cichy ?

Nie był w miarę, według mnie bardzo głośny,kolego możesz mi wytłumaczyć  na przykładzie smsl ao200  bi nie do końca kapuje ,jeśli sprzedają np chińczycy wzmacniacz i ma wejście USB lub optyczne to nie 0otrzebuje dac wtedy? To czemu np służy wtedy taki dac np w loxjie ,albo inaczej co mi da  dac podłączony do tego smslA0200 skoro on ma wejscue usb i może przyjąć sygnał np z komputera  dzieki za odp i przepraszam może za "głupie pytania" pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wzmacniacz ma wejścia " cyfrowe " czyli USB, optyczne czy coaxialne to znaczy,że ma wbudowany dac. Dac to skrót od konwertera z sygnału cyfrowego do analogowego.  Np ten smak ao200 ma dac z USB i bluetooth i sam sobie taki cyfrowy sygnał będzie tłumaczył na analogowy czyli taki jaki rozumie wzmacniacz. Bardzo często dac wbudowany we wzmacniacz jest słabej jakości, więc używa się zewnętrznych , które dokładniej konwertują z cyfrowego sygnału na analogowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, S4Home napisał:

Za 1200 zł kupisz świetny używany, wydajny wzmacniacz tranzystorowy. Na którym nie braknie Ci mocy. A przy obecnych warunkach sprzedaż go kiedyś za tyle samo albo więcej. Brałeś to pod uwagę?

Piotr

A jakie modele szukać? I pewnie dac będę musiał dokupić żeby pod komputer podłączyć.Ale to dobry pomysł, czego szukać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...