Skocz do zawartości

Wzmacniacz / amplituner do Heco


_Sylwek_

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie, jak wspominałem w innym wątku, pracuję za granicą i niejako muszę dokonać zakupu w ciemno, bo będę tylko na kilka dni na święta a sprzęt zabieram ze sobą. Pierwszy zestaw stereo, skromny budżet maks 3500 zł. Słucham prawie każdego rodzaju muzyki z naciskiem na klubową. Lubię raczej ciepłe granie z dobrym basem który potrafi uderzyć kiedy trzeba. Źródło na tę chwilę niestety tylko dysk zewnętrzny, przydałoby się więc też radio dab. Zakupiłem już kolumny Heco music Style 900 i zostało mi około 1800 zł na resztę. Mam upatrzony Onkyo tx 8150, ale nie wiem jak te kolumny się zgrywają z Onkyo. Dziś wpadł mi też w oko wzmacniacz Yamaha as501, tylko musiałbym dokupić coś żeby wpiąć dysk, które rozwiązanie wydaje się być lepsze ?

Dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te które wymieniłeś zagrają dobrze, ja co prawda mam Aurory 700 ale to  prawie takie same kolumny jak Twoje i obsłuchiwałem ich z tymi wzmacniaczami , najlepiej wypadł magnat i do tej pory gra u mnie. Ale najlepiej byłoby gdybyś sobie wypożyczył do sprawdzenia bo każda osoba to inny zestaw uszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...