Skocz do zawartości

Kolumny do onkyo tx-8250.


kaivon

Recommended Posts

Dzień dobry!

Aby poprawić jakość dźwięku z tv postanowiłem kupić soundbar + sub, potem znalazłem dobre opinie nt. kolumn aktywnych audio pro a36. Trochę poszperałem w necie, aż trafiłem na te forum. I tak na start postanowiłem zakupić amplituner (tx-8250), który znalazłem w atrakcyjnej cenie używany i teraz potrzebuję kolumn. Po wielu przeczytanych tematach wybrałem kilka opcji i chciałbym się jeszcze was poradzić. Salon ok. 37m2 lecz jest dość niski +/- 2,3m, rodzaj muzyki to przeważnie electro, trance, ale i rock/metal ogólnie lubię muzykę żywiołową jeśli można to tak określić. Źródłem muzyki głownie spotify, będzie to spięte z tv i od czasu do czasu podejdzie film. Kwota to tak 2-3k pln za komplet.

Opcje nad którymi się zastanawiam:

-heco aurora 700 - to będzie pewnie numer 1 mojej listy biorąc pod uwagę opinie na ich temat jakie czytałem

-melodika bl40 mk3 - mogłem kupić używki w bdb stanie za 2k, ale przeleciało

-kef iq7 - używki były za 2k, ale nie znalazłem wiele opinii na ich temat i nie wiem czy to dobre duo z moim ampli

-monitor audio monitor 300 - widziałem na promocji za 2,3k podobno dobry duet z onkyo

Rozbieżność cenowa dlatego, że ostatecznie chciałem zejść bliżej 2tys. bo sprzęt może nie mieć u mnie lekko (dzieci,koty itd).. Po za tym zaczynam przygodę.

Na odsłuchy niestety nie ma szans, jestem na wyjeździe, a do świąt sprzęt musi grać. Musze brać w ciemno, albo dogadać się na ewentualna wymianę jeśli zestaw nie "zagra".

pozdrawiam!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...