Skocz do zawartości

Zestaw stereo + sub


robotnik

Recommended Posts

Witam

Prosze o radę

Zestawy które rozwazam - optyk wymagany , aktywny zestaw bez wzmacniacza czy ampli. 

1. Klipsch the fives + svs sb2000 pro ?   

2. Audio pro a26 + audio pro sw10 ?

3. Audio pro a26 + svs sb2000 pro  ?

4. Audio pro a36 + audio pro sw10 ?

4. Audio pro a36 + svs sb2000 pro  ?

 

Zestaw pod muzyke - glównie dane techno itp , ale tez roock pop rap :) 

Chyba ze cos innego godnego polecenia .

 

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jakiej wielkości masz pomieszczenie?

Bo Audio pro nawet wsparte subem to system raczej do małych pomieszczeń. Nie generuje on także odpowiedniej głębi i rozdzielczości dla muzyki elektronicznej.

Jak przesledzisz trochę to forum to znajdziesz osoby które testowały te kolumny.

Teufel, odpada na wstępie, uwierz nie chce mi się juz pisac o tym. Także watki na tym forum.

Czemu nie system pasywny?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Witaj,

 

Jakiej wielkości masz pomieszczenie?

Bo Audio pro nawet wsparte subem to system raczej do małych pomieszczeń. Nie generuje on także odpowiedniej głębi i rozdzielczości dla muzyki elektronicznej.

Jak przesledzisz trochę to forum to znajdziesz osoby które testowały te kolumny.

Teufel, odpada na wstępie, uwierz nie chce mi się juz pisac o tym. Także watki na tym forum.

Czemu nie system pasywny?

Piotr

 

Tutaj roznie moze byc - nawet ponad 30m2 i to z wysokie bo antresola . narazie pewnie beda w innym pokoju 15-20m2 .  Obecnie sub 2000pro po 3.7k - i tu jestem zdecydowany  , pytanie tylko o dobor kolumn . Gdyby moje  edifier s2000mkiii  mialy wyjscie sub - to nie byloby tematu . Gdyby te moje propozycje mialy woofery 5.5 to bym kupil - a tak troche sie zastanawiam czy 4.5 nie bedzie gorzej gralo , a nie mam nic na miejscu zeby posluchac.

Tak wiem ze te a26 dupy nie urywaja , nie wiem jak a36 - ale to podlogowe ktorych chcialbym uniknac - wlasnie przez rozmiar.

Dlatego pytam o pomoc i oferte - bo wlasnie chce zeby graly tak samo ladnie i czysto z szeroka scena jak te edifiery . Do nich mam tylko jedno zastrzezenie - zeby bas byl to trzeba dosc glosno dac - zreszta czytajac opinie wiele osob wlasnie narzeka na brak tego "kopa"

Pasywny odpada - nie chce mi sie jeszcze ciagnac tych kabli itp . chcociaz przez chwile rozwazalem np loxije 30 , ale jednak nie . Wiem ze byloby lepiej i wiekszy wybor - ale jednak aktywne .

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rms.pl napisał:

Pod gatunki muzyczne jakie słuchasz polecam spróbować wymienione przez Ciebie Klipsch The Fives, które zapewniają przekaz muzyki z odpowiednią energią i dynamiką  w zakresie średnich i wysokich tonów. 

Tylko czy sixes nie będą lepsze w połączeniu z subem ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, robotnik napisał:

Tylko czy sixes nie będą lepsze w połączeniu z subem ? 

Góra, średnica ma podobny styl grania, różnica w tych kolumnach jest w zakresie niskich tonów, w The Sixes schodzą niżej, ale nie mają tak dobrej kontroli jak The Fives. W przypadku jak u Ciebie, polecałbym The Fives, ponieważ niski bas będzie miał obsłużony przez suba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rms.pl napisał:

Góra, średnica ma podobny styl grania, różnica w tych kolumnach jest w zakresie niskich tonów, w The Sixes schodzą niżej, ale nie mają tak dobrej kontroli jak The Fives. W przypadku jak u Ciebie, polecałbym The Fives, ponieważ niski bas będzie miał obsłużony przez suba.

Dzięki za informacje . Szkoda ze taki mały wybór wśród aktywnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...