Skocz do zawartości

Klipsch rp-8000f vs ma silver 500 do roksan k3


Przemkoch

Recommended Posts

  • 1 month later...
4 minuty temu, Kowale napisał:

Witam. Jestem ciekawy opinii po miesiącu użytkowania. Też szukam kolumn do mojego Roksan K3 :). Ja planuję odsłuch FyneAudio F501.  

Jestem bardzo zadowolony z tych kolumn basu nie brakuje , jedyną wada tego zestawienia jest czasem kłująca Góra, w zależności czego słuchasz. Ja streamuje przez bluetooth spotfy lub tidal. Jeśli chodzi o muzykę klasyczna to nie. Bo kłują strasznie. 

Edytowano przez Przemkoch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Przemkoch napisał:

Jestem bardzo zadowolony z tych kolumn basu nie brakuje , jedyną wada tego zestawienia jest czasem kłująca Góra, w zależności czego słuchasz. Ja streamuje przez bluetooth spotfy lub tidal. Jeśli chodzi o muzykę klasyczna to nie. Bo kłują strasznie. 

Słucham głównie jazzu, klasyki również no i rock oczywiście. Zależy mi na dużej szczegółowości i dobrze wykreowanej scenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz to kolumny o dość wyraźnym dzwieku. z RP 8000 byś w takim razie nie wytrzymał.

Natomiast jesli chodzi o brzmienie Fyne F 501 to jest zupełnie coś innego. I to jest właśnie coś takiego jak kolega szuka. Bardzo dobrze odwzorowana średnica. Szybki bas. Zapraszam na odsluch

https://s4home.pl/outlet/fyne-audio-f501-naturalny-dab-outlet.html

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, S4Home napisał:

No to widzisz to kolumny o dość wyraźnym dzwieku. z RP 8000 byś w takim razie nie wytrzymał.

Natomiast jesli chodzi o brzmienie Fyne F 501 to jest zupełnie coś innego. I to jest właśnie coś takiego jak kolega szuka. Bardzo dobrze odwzorowana średnica. Szybki bas. Zapraszam na odsluch

https://s4home.pl/outlet/fyne-audio-f501-naturalny-dab-outlet.html

Piotr

 

 A czy one nie będą za małe do pomieszczenia 27m2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...