Skocz do zawartości

[Problem połączenia Airplay] Audio Pro Link 1


WujekCeldur

Recommended Posts

Dzień dobry,

Przyjechał do mnie zamówiony Audio Pro Link 1 i wszystko gra całkiem znośnie, oprócz AirPlay.

Przy wyborze tej funkcji w Apple Music (czy to iphone, czy itunes pc) niestety nie udaje się połączyć z urządzeniem.

Czy ktoś miał podobną sytuację i udało się to ogarnąć?

W aplikacji nie ma żadnej możliwości aktualizacji urządzenia.

Edytowano przez WujekCeldur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • WujekCeldur changed the title to [Problem połączenia Airplay] Audio Pro Link 1
2 godziny temu, kn1234 napisał:

Dzwon do sklepu  a nie na forum żale,po co kupujesz bez pewności

Forum jest między innymi po to, żeby sobie pomagać. Czasami w sklepach mają urwanie głowy bo black friday, remanent czy wydawanie towaru. Czasami telefonów jest 50 dziennie, a na forum jak widać zawsze się ktoś znajdzie, kto czasu ma za dużo. Nie ma co się bez powodu unosić. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie serwisy działają, tj. spotify, tidal, tunein. Usługa airplay którą także urządzenie posiada niestety nie chce się połączyć (apple music, youtube, itd.)

Zadałem normalnie pytanie, czy ktoś może sobie poradził. Oddać urządzenie żaden problem, ale może da się tego uniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć, tak aplikację dzisiaj aktualizowałem.

Też posiadam iphone 8. Czy to youtube czy tidal (nie z aplikacji pro audio) tylko oryginalna appka, nie może się połączyć z airplay

Poprzez aplikację wszystko działa, ale chciałbym aby łączyło się także np. z laptopa (tidal, itunes, apple music)

Panie Piotrze, czy Pan posiada tą podwójną weryfikację konta icloud?

Męczy mnie brak obsługi gapeless, kiedy utwory są połączone słychać przerwę korzystając z tidal na aplikacji Audio Pro.

Stąd chciałem spróbować połączenia z oryginalnego tidala + airplay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w aplikacji np. You Tube przy odtwarzaniu po kliknięciu w ikonę zewnętrznego urządzenia wyświetla się normalnie Audio Pro?

Może trzeba dodatkowo ustawić uprawnienia tym aplikacjom tak, żeby mogły odtwarzać na zewnętrzne urządzenie?

Ewentualnie zadzwoń do nas, postaram się telefonicznie pomóc.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, we wszystkich aplikacjach ,tj. tidal, apple music, youtube, itunes jest widoczne zewnętrzne urządzenie audio pro link 1 jako airplay

Couldn't connect to airplay, błąd nieznany i tyle w temacie. Nie bardzo wiem jak nadać w apple jakieś uprawnienia dla airplay.

Ewidentnie coś blokuje połączenie.

Ok komputer mam połączony z WIFI na 5ghz, iphone zakładam że pewnie tak samo aczkolwiek nie mam pewności.

Audio Pro Link 1 raczej korzysta tylko z 2,4Ghz

Czy tutaj może być problem?

EDIT: sprawdziłem, to nie to.

Edytowano przez WujekCeldur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...