Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy Onkyo NS-6170 vs CA CXN S2 V2


Oloim

Recommended Posts

Witam

Pytanie do osób które miały doczynienia z tymi dwoma sprzętami, jakie są waszym zdaniem plusy i minusy porównując oba urządzenia względem siebie. Głównie chodzi mi o brzmienie. 

Technicznie na plus CXNa

Łatwość obsługi na plus CXNa (głownie używam tidala, tak bardzo przyzwyczaiłem się do Tidal Connect, że z trudem mi z tego zrezygnować). CXN działa szybciej, bez kombinacji po aplikacjach, bez problemów z MQA. Onkyo niestety działa znacznie wolniej, aby uruchomić utwór z MQA muszę korzystać z innej aplikacji (Mconnect). CXN jest Roon rdy, ale z tego nie korzystam. Onkyo robi dłuższe przerwy między kolejnymi utworami z listy. 

Dźwięk i tu mam dylemat. Onkyo wg. ma szerszą i bardziej szczegółową scenę. Granie bardziej ostre względem CXNa. Tony niskie nie tak misiowate jak w CXN. Trudno mi określić tutaj faworyta. 

Gdyby Onkyo obsługiwało Tidal connect wraz z MQA, pracowało ciut szybciej porównując ceny ww. urządzeń było by faworytem. 

IMG_20211126_181726.jpg

Edytowano przez Oloim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...