Skocz do zawartości

Jaki system do Raspberry Pi4


K-roll

Recommended Posts

Witam!

Do Toppinga D90se chcę podpiąć rpi4 jako streamer głównie dla tidala (pliki z dysku też będą) i mam pytanie: jaki system jaki wybrać, aby można było odtwarzać MQA i wygodnie sterować z poziomu androida?

Na RPi4 jestem zdecydowany w 99%,  bo nie widzę konkurencji która w podobnej cenie oferowałaby obsługę MQA. W starym systemie mam WXAD-10 od Yamahy, ale zależy mi na cyfrowym transporcie do Toppinga, a Yamaszka tego nie zapewni.

Drugie pytanie to czy malinę podpiąć do toppinga samym USB czy kupić hata, który doda wyjście AES (mam taki na oku)?

Najczęściej pojawiają się propozycje volumio - zależałoby mi na systemie w opcji bez abonamentu i ergonomii użytkowania podobnej jak w musiccast, ale też na możliwości przesyłu wspomnianego MQA do daka i obsłudze ze smartfona.

Dzięki za podpowiedzi!

Edytowano przez K-roll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K-roll changed the title to Jaki system do Raspberry Pi4
  • 4 weeks later...

Cześć. Jak malina to jest Volumio. Obsługuje Tidala MQA. Niestety usługa jest płatna. Ostatnio za roczny abo płaciłem ok 140pln. Teraz się pozmieniało bo Volumio 3 wydali. Jak wejdziesz na stronę na pewno doczytasz. 

Śmiga to bardzo płynnie i jest funkcjonalne. Można instalować różne wtyczki, między innymi brutfira co pozwala implementować filtry i mieć całkiem użyteczne DSP na przykład do korekcji modów pomieszczenia. 

Pozdrawiam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...