Skocz do zawartości

zestaw stereo


darkside

Recommended Posts

Witam. Fajną promocję ma Q21 na Focal Aria 906 widzę, a ja trochę choruję na te kolumny, bo słucham czasami u kolegi z Rotelem A12, jednak słucham nieco innej muzyki, więc nie jestem pewien. Rock, alternatywa, soul, pop, jazz, klasyczna, r'n'b.  Pomieszczenie 16m,  zawsze dla mnie fajne muzycznie. Nie słucham zbyt głośno, Lubię detal i przestrzeń, bas raczej szybki i precyzyjny, zdecydowanie nie nazbyt masywny.  Tool, Led Zeppelin, Archive, Sonic Youth, Joy Division, Radiohead, Miles Davis, Leszek Możdżer, Keith Jarret,  Chopin, Verdi i Lutosławski. Erykah Badu, Lauren Hill, Adele czy Sade. To tak z grubsza. Podsuńcie mi jakiś wzmacniacz oprócz tego Rotela do tego, ewentualnie inne alternatywy monitorów.  Pewnie Audiolab 6000 będzie ok., no ale na pewno macie swoje propozycje. Powiedzmy, że plus minus 4 tysiące bo Rotel 3300.  Koniecznie wejście na gramofon, stremingiem też nie pogardzę, do TV chętnie się podłączę. A i standy ewentualnie wezmę.  Nawet o CD pogadam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twoich preferencji zdecydowanie polecam Focal Aria 906, szczególnie w obecnej cenie Black Friday. W tym kwotach moim zdaniem nie znajdziemy lepszych kolumn.

Wzmacniacz - wybierałbym pomiędzy wspomnianym przez Ciebie Audiolab 6000A a Musical Fidelity M2si.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty, oczywiście jeśli tylko masz taką możliwość, zapraszam serdecznie na odsłuchy. Gdybyś nie zdecydował się na zakup w czasie trwania oferty Black Friday, zapraszam do kontaktu po indywidualną wycenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...