Skocz do zawartości

Pomoc: Słuchawki bezprzewodowe połączone z dwoma urządzeniami na raz


Recommended Posts

Witam! Nie mam pojęcia gdzie mogę szukać pomocy w tej sprawię, dlatego piszę to właśnie tutaj z nadzieją, że ktoś wie jak rozwiązać mój problem ze słuchawkami bezprzewodowy (QCY-T8). Mianowicie chodzi o to, że jedna ze słuchawek w pewnym momencie podłączyła się do laptopa, zaś druga do telefonu. Tak oto mogę słuchać muzyki z dwóch urządzeń na raz, jednak przyznam, że niezbyt mi się to podoba. Próbowałem na nowo je sparować, jednak nie przyniosło to żadnych efektów. Podobnie jak "usuwanie" i "zapominanie ich" w ustawieniach bluetooth. Może robię coś źle? Czy ktoś może wie jak mogę rozwiązać ten problem? Ciężko obyć mi się bez muzyki, więc bardzo mi na tym zależy😅

(screen przedstawia co pokazuje mi się w bluetooth kiedy próbuję połączyć słuchawki z telefonem)

IMG_20211128_021859.jpg

Edytowano przez karol08_
Dodatkowe informacje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo częsty problem ze słuchawkami TWS, które można używać pojedynczo i niezależnie. Zacznij od tego że powinieneś je pousuwać (zapomnieć) z systemów operacyjnych urządzeń które masz. Musisz poszukać jak się resetuje Twoje słuchawki. Z reguły jest o tym informacja w instrukcji obsługi. Po ich zresetowaniu instalujesz je na nowo. Aby nie dochodziło do takiej sytuacji w przyszłości warto przeczytać jak z nimi postępować gdy się je uruchamia. Często jest tak, że obie słuchawki powinny się ze sobą sparować przed wyjęciem z etui ładującego po otwarciu jego wieczka. Jeśli tego nie robisz , istnieje spore prawdopodobieństwo że obie połączaa się niezależnie z dwoma urządzeniami i potem nie chcą się łączyć ze sobą wzajemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MobyDick napisał:

To bardzo częsty problem ze słuchawkami TWS, które można używać pojedynczo i niezależnie. Zacznij od tego że powinieneś je pousuwać (zapomnieć) z systemów operacyjnych urządzeń które masz. Musisz poszukać jak się resetuje Twoje słuchawki. Z reguły jest o tym informacja w instrukcji obsługi. Po ich zresetowaniu instalujesz je na nowo. Aby nie dochodziło do takiej sytuacji w przyszłości warto przeczytać jak z nimi postępować gdy się je uruchamia. Często jest tak, że obie słuchawki powinny się ze sobą sparować przed wyjęciem z etui ładującego po otwarciu jego wieczka. Jeśli tego nie robisz , istnieje spore prawdopodobieństwo że obie połączaa się niezależnie z dwoma urządzeniami i potem nie chcą się łączyć ze sobą wzajemnie.

Dziękuję za pomoc! Twoja instrukcja pomogła i wszystko znowu jest jak należy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...