Skocz do zawartości

Pokrowiec na kolumny? Jak? Gdzie?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hej,

Trochę mnie tu nie było :)

Sluchajcie. Chciałbym na forum bardzo podziękować @halik za pokrowce na moje kolumny. Zdjęcia nie oddają tego jak wyglądają na żywo - materiał jest super wysokiej jakości, dopasowane są idealnie. Bardzo łatwo i szybko się je ściąga i zakłada. 
 

A to wszystko miałem szczęście dostać w prezencie od Halika, człowieka który kompletnie obcej osobie postanowił zrobić taki prezent gwiazdkowy… opowiadam o tym wszystkim znajomym :)  Raz jeszcze ogromnie dziękuję.

 

 

416A2B6B-1277-4050-B0B6-B49BE22A001D.jpeg

F907006B-16AD-470D-8F79-4570EB3CEE0B.jpeg

536250B0-535F-4E87-9BAC-AA4ED890BC67.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zainspirowany ochroną kolumn, proponowanych przez kolegów, wpadłem na taki oto pomysł, bez żadnych nakładów finansowych.

Moje rozwiązanie jest praktyczniejsze, ponieważ nie muszę w zasadzie nic czynić. W pierwszym położeniu słucham muzyki, natomiast w drugim zabezpieczam

moje audio-ołtarzyki przed wpływem niekorzystnych czynników :) W moim przekonaniu estetyka tego rozwiązania jest zdecydowanie większa niż tutaj proponowana :) b1.jpg.ba31dd4374a4c8eb76853befcc415442.jpgb2.jpg.e22c19411fe22c6886bc8bd773fefdc9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MMarek napisał:

W pierwszym położeniu słucham muzyki, natomiast w drugim zabezpieczam

Marku, genialne! :) Mam tylko dwa pytania.

Po pierwsze, co z drugą kolumną - ma takie samo wdzianko, czy inne? Bo jeśli inne, to czy nie rzutuje to na symetrię stereofonii?

I po drugie: co robisz, gdy chcesz wyjść na świat? Wydaje mi się, że przynajmniej na jednym ze zlotów byłeś właśnie w tej koszuli (chyba uwieczniono to na zdjęciach). Czyżbyś dysponował większą ich liczbą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafał S napisał:

Marku, genialne! :) Mam tylko dwa pytania.

Po pierwsze, co z drugą kolumną - ma takie samo wdzianko, czy inne? Bo jeśli inne, to czy nie rzutuje to na symetrię stereofonii?

I po drugie: co robisz, gdy chcesz wyjść na świat? Wydaje mi się, że przynajmniej na jednym ze zlotów byłeś właśnie w tej koszuli (chyba uwieczniono to na zdjęciach). Czyżbyś dysponował większą ich liczbą?

Bardzo dobre pytania :) 

Cenne spostrzeżenie z tą symetrią stereofonii. Akurat tak się składa, że mam dwie takie same koszule, a więc no problem.

Koszul to ja mam chyba z 50 szt. a więc z wyjściem na świat nie będzie problemu. Koszula ze zlotu zastosowana jako pokrowiec, to zupełny przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMarek napisał:

Cenne spostrzeżenie z tą symetrią stereofonii. Akurat tak się składa, że mam dwie takie same koszule, a więc no problem.

Spróbuj załozyć tę (skądinąd ładną) koszulę, na KEF 107. Musiałbyś mieć 250 cm w klacie😉.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomek4446 napisał:

Marek , mam nadzieje , że nie popełniłeś mezaliansu i do tak wyrafinowanych paczek to te koszule min. Armani :)

W mojej metropolii niestety brak stoiska Armani, musiałbym jechać do Łodzi. Faktycznie Ochnik za cienki na te paczki :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AudioTube napisał:

W jakim celu używacie te pokrowce?

Ochrona przed kurzem i światłem słonecznym. Sam jeszcze ich sobie nie sprawiłem, ale poprzedni właściciel moich Dynek miał takie. Opowiadał mi, że jego firma prowadziła badania dot. odbarwiania się różnych lakierowanych powierzchni pod wpływem ekspozycji na słońce. Jego zdaniem odbarwiać może się wiele materiałów - nie znając chemicznych właściwości konkretnego lakieru, nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć, więc lepiej dmuchać na zimne.

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jasne teraz. 
 

UV działanie dostrzegam, fornir ciemniejszy wyraźnie.  
Moja beztroska i trochę taka niefrasobliwość wynika z faktu, że kolumn już nie oddam😃/sprzedam i co mi/im tam może zaszkodzić. Najwyżej nowy fornir położę. 
Ale rozumiem, są pewne aspekty, które dla innych są ważne. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...