Skocz do zawartości

Kanapa przy ścianie - dipole, czy zwykle kierunkowo?


essewissa

Recommended Posts

15 godzin temu, Pilislaw1978 napisał:

Bronze ,Srebrne membrany centralny plus dwa fx niby 5g model mowisz ze za drogo fakt ze nowy model fx 6g kosztuje komplet 1500-1600 same surroundy

Ale te nie są 6g to zwykły bronz pewnie 1 edycja jak moje po rabatach chodziły 1250 +600 😋 ja tak brałem . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dedal75 napisał:

Napewno do Monitor Audio .

Do czego porównywales  Aurory , że tak wymiatają . A słuch mam standardowy i nie odbiega zbytnio od innych moich znajomych . Pzdr 

Spełniają moje oczekiwania, sprawdzają się w moim pomieszczeniu (pokoju dziennym) a według mnie słuch mam przeciętny. Nie każdy goni tzw. króliczka. Nie neguje tego, że istnieją inne odczucia innych użytkowników. Wybacz ale nie ulegne Twojej polemice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pilislaw1978 napisał:

Za Heco przemawia wygląd ale jeśli mowisz ze  MA bronze są bardziej kinowe to może w nie pójdę 200 setki bronze tez są piękne 

To odsłuchaj jedne i drugie,

Zapraszam.

 

9 godzin temu, Pilislaw1978 napisał:

Panowie a jak myślicie będzie duża różnica dzwieku
Monitor Audio bronze  FX 5g vs 6g

Różnią się wysoko tonowym. Ale różnica nie będzie olbrzymia.

Zalezy czy masz jeszcze 5tki w jakiejś fajnej cenie.

Na 6tki zrobimy Ci lepsza cenę.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pilislaw1978 napisał:

Witam jeśli się ktoś zastanawia nad zakupem FX to bardzo polecam, wczoraj podłączyłem centralny c150 i FX 6g No mega różnica ,tylko ze ja miałem niższa pólkę kolumn Wilson movix ,nie powiem grały ale coś im brakowało zostawiłem narazie fronty od Wilsona i jak sprzedam to fronty wymienię

4AA53A10-AF04-44B2-946E-93B72B68BA6C.jpeg

06C3E1F7-14E5-4B62-8C27-BEAE083E84F1.jpeg

Wczoraj jeszcze jak pare filmów puściłem to myślałem że MA tył i centralny dominują nad frontami Wilsona 😂,miałem wrażenie jakby Wilsony nie miały w sobie życia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...