Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe tws dokanałowe/douszne do ~300 zł


Recommended Posts

  • HUAWEI FreeBuds 4i ANC Biały 200 zł
  • JABRA Elite 75t ANC Czarny 280 zł
  • PANASONIC RZ-S500WE-K ANC Czarny 290 zł
  • SAMSUNG Galaxy Buds+ SM-R175N Czarne 300 zł
  • Samsung Galaxy Buds Live 300 zł


Co wybrać, aby mi nie wypadały, głównie słucham audiobooków/podcastów podczas biegania, spacerów z psem, dlatego nie chce żeby wypadały, ale to wiadomo bardzo zależna cecha od mojego ucha. Poprzednie Xiaomi Redmi Airdots wypadają mi przy bieganiu albo schylaniu. Tak samo z przewodowymi Samsung In Ear EO-IG935BB czy Brainwavz Delta jak dobrze pamiętam sprzed paru ładnych lat były problemy. Jedynie trzymające się słuchawki w moich uszach jakie pamiętam były podobne do tych - https://i.imgur.com/yQUvr7j.png Nie będę miał jak przetestować przed zakupem, ewentualnie zwrócę.


Pytanie pozostaje w takim razie odnośnie brzemienia w audiobookach i muzyka ale rzadziej - pop/rap, ewentualnie inne propozycje mile widziane za podobną ceną bądź wyższą jeśli w parze z jakością 

Edytowano przez rafal445
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 249 zł można kupić obecnie Creative Outlier Air V3 https://www.ceneo.pl/117533124 . Myślę ze to były dobry wybór.

https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-air-v3 

Ich kształt sprawia ze bardzo dobrze trzymają się w uszach. Bardzo dobrze izolują od hałasu pasywnie. Małe tipsy nie uwierają w kanałach słuchowych. Do tego są w nowej wersji wyposażone w ANC z opcją oprócz aktywnego wyciszania hałasu , w funkcję podsłuchu otoczenia. Do tego mają ładowanie indukcyjne obudowy. Długi czas pracy. Wersji V3 nie słyszałem. Poprzednie wersje brzmiały ciepło z niezbyt mocno zaznaczoną górą pasma, co dobrze się sprawdza przy słuchaniu audiobooków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich pierwsza generacja gra bardzo przyjemnie dość ciepłym dźwiękiem z dobra pasywna izolacja od otoczenia. Zupełnie niezła komunikacja bt jak na TWS-y. Jednak dobre wrażenie trochę psują bardzo słabo responsywne przyciski i słaba jakość działania mikrofonu do rozmów telefonicznych. W drugiej generacji naprawiono to co było nie tak w pierwszej, dając sterowanie dotykowe. W trzeciej dołożono ANC i ładowanie indukcyjne obudowy, ale zrezygnowano z obsługi aptX pozostawiając tylko kodek AAC wyższej jakości dźwięku. No i zmieniono przetworniki. I cena niższa niż V2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 11.12.2021 o 11:54, helmut.. napisał:

Podziel się wrażeniami jak coś kupisz ,bo też szukam czego do podobnego zastosowania

Nie wiem czy nadal szukasz. @helmut..

Ale kupiłem w styczniu Słuchawki Edifier TWS NEOBUDS PRO

Przede wszystkim na plus ustawienia apki LDAC 96KHz i LDAC 96KHz dzięki aktualizacji. ANC działa, sa to pierwsze moje słuchawki z aktywnym. Nie wiem czy to tak ma działac, ale trochę się zawiodłem bo idąc ulica i tak słyszę samochody obok. Co prawda ciszej, ale nie jakoś gigantycznie ciszej. 

W ogóle czym się różnią tryby ambient sound, vs high noise cancelationvs low noise cancelation?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony bardzo polecam taki zestawik.Wcześniej kupiłem z Ali słuchawki KZ  SA10PRO ,na kabelku.Obecnie dokupiłem do nich zestaw bluoteh KZ-AZ09PRO i gra to moim zdaniem wyśmienicie i świetnie trzyma się na uszach nawet podczas uprawiania sportów.Bardzo dobrze paruje się z telefonem.Kupiłem niedawno Senheizer Mementum 2 i poszły w kąt,i jakość dzwięku gorsza i parowanie z telefonem sprawiało problemy.Cały taki zestaw powinien kosztować teraz około 70 euro ,ale naprawdę warto.

słuchawki.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...