Skocz do zawartości

dac topping D50S do zestawu onkyo 9150 6130...??


duzy213

Recommended Posts

Tak jak kolega napisał, ustawienie kolumn, ewentualnie zmiana miejsca odsłuchowego, akustyka pomieszczenia, mają bardzo istotny wpływ na granie całego zestawu. Od strony elektroniki, na pewno zmiana DACa na dobry zewnętrzny, poprawi jakość dźwięku, a to z tego powodu, ponieważ wbudowany DAC w Onkyo ogranicza wzmacniacz. Słychać w stosunku do lepszych DACów, zwłaszcza słabsze kreowanie przestrzeni, sterylność dźwięku, słabszy przekaz emocji z muzyki. Z Onkyo dobrze się zgrywa Musical Fidelity V90-DAC, uzupełni te braki, które występują we wbudowanym DACu Onkyo, doda trochę ciepła do grania.  Oczywiście najlepiej samemu sprawdzić jak się u nas odnajdzie w systemie. Topping oferuje trochę chłodniejsze granie, powiedziałbym neutralne, z naciskiem na bardzo dobrą przestrzenność grania i oddanie detali w graniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem czego chcę... , wcześniej jakoś mi się podobało i niby było ok , teraz po aktualizacji dźwięk stał się jakiś ciężki bas taki ciężki jakoś przestało mi się podobać ...nic nie zmieniałem , cały czas słucham na tidal hi-fi... , nie wiem może że robiłem update przez neta... , teraz zastanawiam się czy tego nie sprzedać  i może zmienić na audiolaba 6000...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DudasDudek napisał:

Topping E30 na słabym zasilaniu gra zdecydowanie lepiej niż D50s na słabym.

Zatem jeśli już ma być Topping to E30.

Zdania są podzielone, 2 różne charaktery brzmieniowe skierowane dla 2 różnych odbiorców. Najlepiej zawsze posłuchać i ocenić samemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...