Skocz do zawartości

STX Quant300 + Marantz SR6006 ... ? czy coś innego ?


Mageot

Recommended Posts

Kupiłem kolumny STX Quant300  - po wpięciu w posiadany wzmacniacz (stary budżetowy Sony) stwierdziłem ze nie ma to sensu.

Namawiany jestem na zakup Amplitunera Marantz SR6006 - przyznaję że ma (niemal) wszystkie opcje które mnie interesują - problem w tym że ma ich wręcz za dużo .... Ilość wejść i kombinacji po prostu mnie przeraża - nie wspominając o fakcie braku wyświetlacza - a nie mam ochoty podpinać tego do TV.

Zestaw ma służyć do odsłuchu muzyki w pomieszczeniu około 30m2 - głownie analogi (gramofon) , stream z sieci domowej - ew. stream z dobrego przetwornika BT.

Jakieś sugestie na co patrzyć zamiast SR6006 (w tym zakresie cenowym) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mageot napisał:

Namawiany jestem na zakup Amplitunera Marantz SR6006 - przyznaję że ma (niemal) wszystkie opcje które mnie interesują - problem w tym że ma ich wręcz za dużo .... Ilość wejść i kombinacji po prostu mnie przeraża - nie wspominając o fakcie braku wyświetlacza - a nie mam ochoty podpinać tego do TV.

Skoro sprzęt ma służyć do słuchania muzyki czemu ktoś Ci poleca amplituner KD? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał @seba3002 to jedno, a drugie, to za ile miałbyś mieć tego Marantza? Bo rozumiem, że chodzi o sprzęt używany? 

Może napisz choć orientacyjnie, jaki masz budżet. I rzeczywiście odpuść sobie amplituner do kina domowego, a szukaj wzmacniacza z obsługą sieci (np. Marantza 7000n, Yamaha R-N803D, Cyrus OneCast, itd.) lub coś w tym stylu, ale używanego, jeśli nówki będą zbyt drogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...