Skocz do zawartości

Zestaw stereo z cd playerem do pokoju 20m2 za około 3000zł - 3500zł


bezelinja

Recommended Posts

Cześć,

bardzo lubię słuchać muzyki i zależy mi na nowym lepszym setupie który w tym momencie to MacBook i głośniki do komputera. Stereo chciałbym tez podłączyć do TV plus za jakiś czas dołożyć do niego vinyl. Zależy mi na opcji streamingu muzyki ze spotify + cd playerze na początek. 

To będzie mój pierwszy taki setup od jakichś 20 lat i cokolwiek nie kupię to i tak będzie to duży upgrade w stosunku do tego co posiadam nie mniej jednak zależy mi na profesjonalnej opinii gdyż lubię mieć dobry stosunek ceny do jakości (jeśli w takim budżecie to możliwe).

Zrobiłem krótki research i znalazłem trzy zestawy, które wydają się ok. Być może, można je sparować z lepszymi głośnikami.  

1. Denon n11 z glosnikami z zestawu  

https://www.salonydenon.pl/mini-systemy-stereo/mini-wieza-stereo-ceol-n11-dab.html?gclid=Cj0KCQiA47GNBhDrARIsAKfZ2rBFu1OcT7SC6LP6b9U-_2bdFIrhIb6wCuwF_YBJG6flj7hzVCy_p9kaAg3gEALw_wcB

Słuchałem głośników z tego zestawu i nie wypadają najlepiej. Być może można sparować go z czymś lepszym. Też pytanie jak wypada aplikacja do streamingu?

 

2. Grand PianoCraft MusicCast MCR-N670D z głośnikami z zestawu

https://www.tophifi.pl/systemy-mini/systemy-mini/yamaha-pianocraft-mcr-n670d.html?gclid=CjwKCAiAwKyNBhBfEiwA_mrUMpCoMaTkkJyXRwn8bOoRBq3bimCtdPueAGo6nPaXPR2ExmBg-l-bNBoCHwQQAvD_BwE

Tego zestawu jeszcze nie słuchałem ale przeczytałem kilka opinii i wypada chyba dobrze. Tez pytanie jak brzmią te głośniki. Wybiorę się w tygodniu do sklepu, żeby ich posłuchać. 

 

3. Ultima 20 Kombo Streaming firmy Teufel z głośnikami tej firmy

https://teufelaudio.pl/ultima-20-kombo-streaming-106155000

To chyba mniej znana marka. Będzie raczej ciężko posłuchać tego zestawu. Przeczytałem tez kilka recenzji i chyba wypada 3/5. 

 

Z góry dziękuje za pomoc i wszystkie komentarze. Być może w tej cenie są dostępne jeszcze inne dużo ciekawsze opcje?

Pozdrawiam,

Andrzej

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1Ender napisał:

1. Źródło obecne ? Czy zamierzasz korzystać ze streamingu?

2. Ustawienie kolumn ?

3. Akustyka pokoju? Daj zdjęcia. 

Mały budżet na nowe klocki. Tylko sprzęt używany da Ci satysfakcję ww kwocie.

 

 

1. Tak jak napisałem - MacBook i głośniki do pc, streaming spotify

2. Kolumny na początek idą na stół o szerokości 160cm. Pokój wielkości około 20m2

3. Nie wiem co mam tutaj napisać pokój to salon w którym panuje minimalizm :) a zestaw na razie idę na stół na którym pracuje  jednak będzie miło tez posłuchać muzyki na sofie podczas czytania książek. 

 

Dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 1Ender napisał:

Jaki dźwięk lubisz? Określ poszczególne pasma. Wysokie, średnie, niskie. Czego więcej, czego mniej. Np. więcej niskich basów, wycofana góra, wyeksponowana średnica. Itp.

Nie jestem pewien. Głównie metal i stary boom bap rap także basy są mile widziane. Dzięki!

Edytowano przez bezelinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...