Skocz do zawartości

Acoustic Revive SPC - AV - kabel głośnikowy ?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nie chcę być wróżbitą. W moim przypadku mogą opisać ogólne brzmienie zestawu. Nie będzie to wymierne, nie opiszę jaki wpływ na dźwięk ma sam drut. Bo nie wiem. Trudno powiedzieć jak będzie grać jako głośnikowy. Połączenia wewnątrz są zbyt krótkie, aby określić dokładnie sygnaturę. Trzeba pamiętać, że gra cały tor. U mnie z lampami jest bardzo dobrze. 

Całość gra bardzo czysto, ciepło, mocny i szybki bas, dźwięk bardzo szczegółowy, dociążony. Nic nie uwiera.  

Drut na pewno warty zainteresowania. Jakbyś się decydował to weź minimum 1 m więcej na stronę niż potrzebujesz. Kabel jest dość sztywny, będzie trochę sterczał. 😂 Ale to myślę jedyny jego minus. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, 1Ender napisał:

U mnie z lampami jest bardzo dobrze. 

Całość gra bardzo czysto, ciepło, mocny i szybki bas, dźwięk bardzo szczegółowy, dociążony. Nic nie uwiera.  

Dzięki za informację. Po świętach go zamawiam. Też posiadam wzmacniacz lampowy. Obecnie mam podłączony Jantzen Audio Solid Core. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 6.12.2021 o 18:38, Dominik Poślednik napisał:

Witam

Mam pytanie czy ktoś z was miał do czynienia z takim przewodem głośnikowym i może coś napisać na temat brzmienia:

Acoustic Revive SPC-AV  (czerwony kabel, solid core)

image.png.756dd845a5fa3011d6069276700e2d1d.png

Cześć. Właśnie niedawno go kupiłem i porównałem z:

Audioquest Type 4:  SPC AV ma dużo czytelniejszą średnicę, wysokie tony (ale bez syczenia), ostrzejsze gitary (to czego szukałem), trochę mniej basu (type4 jest przsbasowiony). Ale dynamika podobna, lub większa. Generalnie dużo lepiej. System ożył.

Van Den Hul The Clearwater: w SPV AV lepsza, wyraźniejsza średnica i gitary. Clearwater syczy wysokimi, lecz średnica minimalnie zamulona.

Świetny kabel!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...