Skocz do zawartości

Słuchwaki nauszne BT - max 400zł


Recommended Posts

W wersji bez ANC są produkowane już od jakiegoś czasu. Wersja z ANC jest nowa i chyba to że jest na nią większy popyt sprawiło że mocno obniżają niektóre sklepy ceny na wersję starszą. Sennheiser HD 4.40 BT i  ATH-ANC500BT to produkty z niższej półki. Sennheiser HD 4.40 BT to słuchawki grające znacznie spokojniej i równo. Przez to mogą być odbierane jako dość nudne. MEIZU HD60 stawiają na granie bardziej rozrywkowe z podkreślonym basem o sporym kopie, dość detaliczną górą i środkiem pasma. Mają zupełnie niezłą przestrzeń jak na niewielkie słuchawki zamknięte. Trudno mi powiedzieć jak gra wersja z ANC, bo użyto w nich inne przetworniki. Zamiast membran z biocelulozy użyto pokrytych berylem membran polimerowych. Z materiałów reklamowych wynika że chyba grają dość podobnie. Z tego co wiem były zaprojektowane przez człowieka z Fostexa. Co do ATH-ANC500BT spotkałem się z opinią że lepszy dźwięk można mieć z Bluedio TMS, które swego czasu można było kupić na Aliexpress za około 70 zł. HD60 są następcami przewodowych HD50, które kiedyś były hitem w cenie ponad 400zł na ali. Mimo że bez bt i naturalnej skóry , to ich wykonanie było bardziej luksusowe. Niemal całkowicie z aluminium z miękką skórą proteinową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...