Skocz do zawartości

Polk Audio HTS 10


robotnik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Potwierdzam opinie .  Nie schodzi tak nisko i nie gra tak glebokim basem jak klipsch 115sw , za to jest bardziej zwarty . Naprawde fajny sprzet i zrobil na mnie lepsze wrazenie niz sb2000 pro.... ktorego oddalem do sklepu a polk kosztowal 1260... , i do tego wyglada przyzwoicie . Tak mi sie spodobal ze drugiego dokupilem :) 

Tak czy inaczej klipscha 115sw nic narazie nie przebija z tanszego i sredniogo sprzetu . 

Suby zamkniete - to kompletnie nie moja bajka skoro sb2000 pro nawet nie zrobil wrazenia ( w muzyce ) , bo w kinie to juz wogole srednio.

Chyba kwestia oczekiwan i przyzwyczajenia - poprostu wiekszosc osob miala stycznosc z subami z BR od zawsze - i poprostu takiego brzmienia oczekuja.

 

Z drugiej strony duze drogie kolumny tez maja BR i przetworniki po 8" .... a nikt nie marudzi ze bas rozlazy wolny itp itd... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Tu bardziej chodzi o to że 8" dla suba to nieco mało.

Owszem jest seria RELa Tx która nie ma wielkich membran ale jest pasywna + dobry wzmacniacz.

Piotr

 

Tak , wiem ze raczej suby normalne ( nie te od soundbar ) zaczynaja sie od 10" . Natomiast chodzilo ze w kolumnach 8"" ,  drogim sprzecie  nikt nie mówi ze cos tam nie gra szybko i zamula , a przy subie 10" z BR nagle to sie pojawia - czyli opinia - co ty ... z BR ? to sie do muzyki nie nadaje . Kolumny z 8" z BR drogie - gra super do muzyki idealne :) ot paradoks

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...