Skocz do zawartości

aplituner do 1000 zł używany do kolumn jbl es kino


akab

Recommended Posts

Witam szanowne grono  mam  zagwostkę  chcę kupić amplituner  córce   sam posiadam av  yamahy rx-v17000   szukam czegoś podobnego  z kalibracją   dziwięku  do 1000  zł  oczywiście używany  . Jako fan yamachy  skupiam się  na modelach  starszych  aczkolwiek może lepszych  niż moja 1700   . Co podobnego w takich pieniądzach da  się kupić ?   Czy może denon  ma  coś podobnego  ?  dzięki za wszelkie sugestie   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, akab napisał:

yamahy rx-v17000

jak dobrze widzę to to jest sprzęt z okolicy 2007 roku.

Obecnie jest problem z amplitunerami, ceny używek zwariowały ponieważ nie ma nowego sprzętu.

RX-V1700 to wysoki model a te niestety mają tę wadę w używanym sprzęcie, że ludzie chcą za nie pieniądze które są niewspółmierne do ich wartości.

Skoro już chcesz tak stary sprzęt to można się zastanowić nad Onkyo TX-SR806 albo TX-SR706. Z niższego modelu to TX-SR607 albo 606. Wszystkie one cierpią na standardowy problem z Hdmi w postaci wysychających kondensatorów, usterka do naprawy praktycznie w każdym serwisie elektronicznym bardzo tanio. Zatem można pytać czy był naprawiany, jeżeli nie to po zakupie od razu zrobić wymianę kondensatorów i spokój.

Nowszych proponuje unikać ze względu na problem z chipsem DSP, tutaj z naprawą jest problem gdyż brak jest chipów. Na pewno 806 będzie miał dużo dużo lepszą kalibrację dźwięku niż Twoja Yamaha.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...