Skocz do zawartości

Głośniki bluetooth


Cherry89

Recommended Posts

Hej,

szukam głośnika (ew. dwóch głośników) do odtwarzania muzyki sterowanej z poziomu smartfona (Android, spotify, pokój 20 m kw.).

Myślałam o Amazon Echo 4, ale z racji, że nie jest wybitny ani bardzo dobry, a po prostu dobry, szukam lepszej alternatywy.

Fajnie, gdyby poza jakością wyróżniał się też oryginalnym designem.

 

Wolę raczej te bez kabla - sądzicie, że to zaważa na jakości muzyki?

 

Co polecicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeśli mógłbyś zainwestować około 2000 zł. to świetną wręcz! propozycją będą głośniki od Audiopro A26. Masz tu aktywne i mocne rozwiązanie. HDMI na wyposażeniu, Spotify, Tidal i wiele innych https://www.tophifi.pl/multiroom/audio-pro/audio-pro-a26.html

Zapraszam jak będziesz zainteresowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2021 o 21:22, Cherry89 napisał:

Hej,

szukam głośnika (ew. dwóch głośników) do odtwarzania muzyki sterowanej z poziomu smartfona (Android, spotify, pokój 20 m kw.).

Myślałam o Amazon Echo 4, ale z racji, że nie jest wybitny ani bardzo dobry, a po prostu dobry, szukam lepszej alternatywy.

Fajnie, gdyby poza jakością wyróżniał się też oryginalnym designem.

 

Wolę raczej te bez kabla - sądzicie, że to zaważa na jakości muzyki?

 

Co polecicie?

Hej

O ile wydaje mi się, że temat 'stereo do domu' przestał już dawno firmę BOSE interesować, to muszę przyznać że mają kilka ciekawych konstrukcji. Są nimi między innymi głośniki przenośne. Sam posiadam PORTABLE HOME SPEAKER i bardzo go polecam. Ze względu na jakość wykonania, baterie i jakość/głośność dzwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2021 o 21:22, Cherry89 napisał:

Myślałam o Amazon Echo 4, ale z racji, że nie jest wybitny ani bardzo dobry, a po prostu dobry, szukam lepszej alternatywy.

Jeżeli interesuje Ciebie osiągniecie grania w stereo to dobrym, budżetowym rozwiązaniem są kolumny aktywne Argon Alto A5, na pewno dźwiękowo jest to lepsza alternatywa od Amazona czy Audio Pro A10. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu z naszym sklepem, forumowiczom mamy przewidziane rabaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...