Skocz do zawartości

Zestaw Stereo okolice 4000zł


Eckthelion

Recommended Posts

Witam,

Jako, że niedlugo koncze 30 lat chciałym sprawić sobie zestaw stereo budżet jakim dysponuje to około 4000 zł. ponizej zdjecie miejsca gdzie bedą znajdowały się głośniki wraz z rzutem salonu.

Zastanawiam sie zarówno nad sprzętem nowym jak i używanym.  Z tego co udało mi się poczytać oglądnać recenzje na youtubie to zastanawiam się nad NAD C338 + Tesi 561.

Bardzo proszę o wasze opinie jako bardziej doświadczonych czy to dobry wybór czy szukać czegoś innego. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze przed zakupem konieczny jest odsłuch bo każdemu podoba sie co innego.

 

Dziękuje z góry i pozdrawiam

stereo.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wyższego modelu indian - nota, u znajomego i moim zdaniem to naprawdę bardzo fajne kolumienki. Z plastycznym środkiem, miękkim basem i delikatną górą. Jeśli tesi prezentują podobny styl, to moim zdaniem warto wziąć je pod uwagę. Ale przy odsłuchach może okazać się, że jednak jesteś zwolennikiem innego brzmienia i ten wybór wcale nie będzie dla Ciebie optymalny 🙂. Warto poprosić sprzedawcę o zaprezentowanie systemów, prezentujących różne "style" i określić jaki sposób prezentacji najbardziej nam odpowiada. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zestaw NAD C338 w połączeniu z Indiana Line Tesi 561 jest w porządku choć patrząc na Twój metraż rozważyłbym większe Tesi 661, które zapewnią pełniejsze brzmienie przy niższych poziomach głośności. Jeśli chciałbyś mieć wzmacniacz z opcjami sieciowymi i uzyskać przestrzenne brzmienie to polecam posłuchać zestawu Quad Vena II Play + Heco Aurora 700 ale będzie to droższe rozwiązanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak czytam i czytam cały czas zastanawiam się na kupnem jednak starszych urządzeń.wzmacniacz oraz cd.i oczywiście głośniki.

Salon 25 M2 prawie kwadrat.

Mam jeszcze Marantz Pm510 ale niestety coś w nim padło.pamietam jak zamieniłem CD pioniera na Yamahę (temu jednak padł laser) cóż to była za rewolucja dźwięku.

Pytanie do was co polecili byście słucham głównie rocka,metalu, kwota koło 5 tysięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Krakowa masz Myslenice gdzie jest całkiem dobry komis audio.

W Krakowie i okolicach tez można dorwać kilka ciekawych urządzeń używanych i je przetestować za kaucją u siebie.

Ja tak robie.

My jesteśmy w Oświęcimiu jak chcesz to zapraszam na odsłuch nowego a potem będziesz szukał używanego albo dołożysz.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, S4Home napisał:

Koło Krakowa masz Myslenice gdzie jest całkiem dobry komis audio.

W Krakowie i okolicach tez można dorwać kilka ciekawych urządzeń używanych i je przetestować za kaucją u siebie.

Ja tak robie.

My jesteśmy w Oświęcimiu jak chcesz to zapraszam na odsłuch nowego a potem będziesz szukał używanego albo dołożysz.

Piotr

 

Myślę że po nowym roku podjadę do was jestem z Bielsko-Biała więc blisko was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...