Skocz do zawartości

Tuba + wzmak do pc


Recommended Posts

Witam wszystkich. Nie mam pojęcia czy napisałem w dobrym dziale, jeśli nie, to prosiłbym o przeniesienie. Przejdę do sedna sprawy. Mam zamiar sprawić sobie tubę bassową, wraz z wmacniaczem samochodowym, który będzie podłączony pod komputer. (2 chince--> jack) Widziałem już kilka propozycji na allegro. Znam się na komputerowych głośnikach, wiem od czego się trzymać z daleka, w czym wybierać w jakim przedziale, czym się kierować itd. ale jeżeli chodzi o głośniki samochodowe, tuba, wzmacniacz to jestem w tym troche zielony. Co prawda mam jakieś tam doświadczenie w tych sprawach, bo kumpel ma na chacie całkiem niezły zestaw, i troche mu pomagam, ale nie jestem w stanie samemu bez fachowej pomocy wybrać. Do tej pory miałem głównie styczność z logitech x530 (pomijając te wszystkie kolumny unitry, creativy, inne tonsilowskie [chciałem powiedzieć zabawki ;d] głośniki) i bass w nich nie jest dla mnie wystarczający. Może troche chaotycznie to napisałem, ale myślę że zrozumiecie. Chcę kupić tubę bassową i wzmacniacz (najlepiej w zestawie.. no tylko w zestawie)Teraz troche info.


Cena jaką dysponuje, to coś koło 150 zł (może to i bardzo mało, ale jest takie coś na allegro http://allegro.pl/item559209156_hurt_potez..._soling_10.html tylko nie wiem, czy to coś chińskiego, czy warto to kupić, nie wiem) w tej cenie ma się zmieścić wzmak i tuba.

Najlepiej jak by to było właśnie w takim zestawie. Jeżeli ktoś by się jeszcze pofatygował, to żeby to było w obrębie Rudy Śląskiej, Katowic, tak żebym mógł autkiem sobie podjechać. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Edit
Tak na dobrą sprawę, to narazie mam do czynienia tylko z 25 watowym subem z zestawu x530, i tą tubą bassową 800 watów, której moc wykorzystywana jest tak na oko 20-25%, bo jest podłączona pod jakąś unitre. Potrafie też tak na oko stwierdzić jaka moc by mi była potrzebna. Ta tuba bassowa.. 50 watów już potrafi dobrze zagrać, myślę tak że od 80 watów już możecie zacząć szukać (to brzmi jak rozkaz, a tak nie jest icon_smile.gif chce wam tylko pomóc w szukaniu, byście mi pomogli icon_smile.gif)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dlaczego segregujesz możliwości "tub bassowych" według Watów ?

Dlaczego Tuba a nie Subwoofer??

Dlaczego do użytku domowego ma być wzmacniacz samochodowy a nie, normalny domowy ?

No a cena za zestaw to chyba porównywalnie to wyobrazuje:

"chce kupić buty i spodnie maksymalnie do 150zł, minimalnie w nich przechodzić 3 lata i żeby było bardzo wygodnie, podobało się dziewczyną"

A dział to bardziej o komputerach niż o samochodach chyba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...