Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

10 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Rok i Peo się będą wstydzić... jak tam vacik na jedzonko? coby żyło się lepiej... 

Obniżony vat był  podyktowany galopującą inflacją i... zbliżającymi sie wyborami. Nikt nie twierdził, że to na zawsze, a jeśli uważasz inaczej  to (patrz niżej).

image.png.c023f4c44ba36675b5ed8adee44168fc.png

Edytowano przez Pitt39
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Rok i Peo się będą wstydzić... jak tam vacik na jedzonko? coby żyło się lepiej... 

No to chyba się ucieszysz, choć nie mogę pojąć jak to możliwe ;)

Pisałem już chyba - aktualny rząd nie da rady w cztery lata posprzątać takiej ilości gówna pozostałego po PiS...

 

 

Tak oglądam filmy dokumentalne o możliwościach człowieka, o tym że wybieramy się na Marsa, ponownie na Księżyc, ale coś mi mówi że póki ludzie stać będą tak mocno w błocie - nic z tego nie wyjdzie.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kraft napisał:

Kandydaci PiS wstydzą się loga swojej partii. Dobra wiadomość, bo to raczej nie zwiastuje powrotu tej formacji do władzy. 

Dla kandydatki PiS na prezydenta Gniezna partyjne logo jest jak mały, ale bolesny wrzód na tyłku. 

IMG_20240314_173425.jpg.51d0c0580089a2d688f1900f3e96e078.jpg

Patrząc na logo formacji i jego umiejscowienie śmiało można  dopisać; "kiedy startujesz z listu PiSu, ale w zasadzie masz ich w tyłku". 

Taka dziwna manifestacja poglądów ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artur Brol napisał:

Co jak wszyscy tak pomysla, wybiora ich, a oni znow logo PIS na klapie zawiesza. Znow wdroza jedyna I sluszna droge . 

Poczytaj ordynację wyborczą... Skonstuowana jest, w latach 60 bodaj, tak aby komuna - wtedy rządząca - zawsze wygrywała.

Teraz zauważ że od 30 lat są te same twarze są w sejmie.

 JOW mogły to zmienić ale tak ich niedoszły twórca długo stał w błocie że zapomniał po co :D

Zmian w kodeksie karnym nie ma, zmian w ordynacji nie ma, zmian w NFZ niema, zmian w podatkach nie ma. Kto tylko liźnie władzy zabiera sie za "robienie" pieniędzy i pieprzy zmiany, bo te mu zaszkodzą w "robieniu" pieniędzy...

Cóż, moje zdanie jest takie: wykształcenie, wykształcenie i jeszcze raz wykształcenie.

Mądry łyżką sie naje, głupi chochlą udławi.

Howgh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marionetka jak widzę, bardziej zajęta niż kiedykolwiek. Co ustawa to do TK.

Smiac się czy płakać. 

Przydałby sie jakis paragraf na niego, i ktoś,  kto by go za kratki wsadził.

Oj, oj, dopóki on tam jest , będzie ciężko posprzątać ten bałagan.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kuzwa ... to jest chore  ..... mówię o nauczycielach, którzy od środy maja wolne i dziś też ... moja musi chodzić cały tydzień (co dzień) na nocki, bo szkoły zamknięte i matki nie maja, gdzie dzieciaków klas 1-3 zostawić. wiec biorą wolne.

Guzik nie święta. Nie ma żony w nocy, nie ma w dzień (bo śpi), nie ma, kiedy naprawdę się wyspać i odpocząć 

-----

Święte krowy! do roboty dziadostwo wygonić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...