Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Post chyba nie do końca w odpowiednim miejscu, ale lepszego nie znalazłem. A tutaj są wątki nt radyj internetowych.

Otóż od jakiegoś czasu słuchałem Radia Linn.

Tak, ta firma od highendowego sprzętu. Ale na stronie mają darmowe radio. A nawet trzy radia. Radio Linn, główne. Linn Classic z muzyką klasyczną i Linn Jazz. Zwłaszcza ten jazz mi wybitnie konweniował. Wszystkie 3 radyjka - wysokiej jakości, i za darmo.

https://www.linn.co.uk/linn-radio

Słuchałem tego poprzez apkę Radio.net na starym iPhonie podłączonym do zestawu audio.
Ale ostatnio przestało działać. Myślałem, ze apka się zdezaktualizowala, więc sprawdziłem na nowszych iphonach/Podach i to samo.

Na stronie jest info, ze można ich słuchać na makach, PC. Ale o urządzeniach mobilnych nie ma słowa. Wcześniej tej informacji CHYBA nie było.

W Radio.net niby radio linn jest widoczne, ale muza się nie ładuje.

Znalazlem natomiast jakiś chiński mirror i tam można już słuchać.

Ale dlaczego nie działa Linn z UK?

Ktos słucha tego Linn i zna problem?

Edytowano przez TAtomicus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym Roona i VRadio gra na pewno linn.co.UK czy chiński mirror ( z takim samym logo)?

No i to są niestety programy na androida, wiec to mi nie pomoże.

Oczywiście, wbrew temu co myślą androidowcy, na iPhone też jest sporo różnych apek. Na razie testuję. Pewnym utrudnieniem jest to, że ja chce, żeby to grało na iPhonie STARYM. iPhone 4, z 2010.

Chyba napisze do Linn i zapytam, czy maja coś wspólnego z tym chińskim mirrorem?

Edytowano przez TAtomicus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… 

Jest odpowiedz z Linna.

Że faktycznie coś mogło być nie tak, bo zmieniali serwery. Ale to nie wina Linna tylko firm trzecich, które nie uaktualniły apek (imho coś z dnsami nie fungowało, być może to właśnie Linn nie uaktualnił wpisów)

No i że można słuchać bezpośrednio na https://www.linn.co.uk/linn-radio

Faktycznie, sprawdziłem, i znowu działa. Poprzednio nie działało. Może mój nocny mail spowodował, ze cos tam odklikali, albo dopisali jakaś literkę czy kropkę w kodzie.

Fajnie, że działa także na iPhone 4, wiec nie muszę kombinować.

Na pytanie o chińskie mirrory w ogóle nie odpowiedzieli. Jeszcze będę ich pytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...