Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące JBL ES 100


markot84

Recommended Posts

Witam mam zamiar zakupić JBL es 100 posiadam duzy salon więc zdecydowałem sie na nie, na sam poczatek stereo same kolumny Es 100 (z biegiem czasu bede powiekszał kino domowe ) ale mam problem jaki mam kupić Amplituner aby wpełni obsługiwał te kolumny Proszę was o pomoc bo wybór jest bardzo wielki. Dziękuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam icon_smile.gif:
- jakim budzetem dysponujesz?
- ma byc nowy, czy moze byc uzywany?
- czy na pewno KD jest docelowe, tzn. jestes pewien, ze nie zakonczysz na stereo? jesli jednak KD, ile glosniköw bedzie, 5.1 czy 7.1?
- z jakim TV ma wspölpracowac?
- jaka powierzchnia salonu?
- czy preferujesz jakies konkretne firmy?

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze nie masz kolumn jbl i möglbys kupic caly komplet:

http://www.allegro.pl/item570593097_komple...aha_okazja.html

komplet yamaha za 7000pln. nowy. swietny ampli i dvd oraz subwoofer. o kolumnach nic powiedziec nie moge, ale zle byc nie powinno.

Natomiast jesli chodzi o sam ampli - patrz propozycja denon avr - 2809 od kibic1. mysle, ze w tej cenie lepszego nie znajdziesz, a bez problemu napedzi jbl. Telewizor jest full HD, wiec raczej bedziesz chcial wykorzystac blu-ray, a ten Denon ma wszystko co potrzeba na pokladzie. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw zaproponowany przez artur77 jest na pewno dobry jescze ta cena, jednak w ostatnim numerze Audio Video czytałem porównanie Denona AVR-2809 i Yamahy RX-V1900 i wydaje mi się, że nie jest ona warta 1000zł więcej chyba że komuś zależy na obrazie bardziej niż na dźwięku. (wyniki stereo: 6,5:6, KD 6,5:7, Wideo 3,5:5) wynik Denona w wideo może nie wygląda najlepiej jednak redaktorom nie podobała się cena produktów i dlatego tak nisko zostały ocenione. Poza tym myślę że te głośniki N-7900 są sporo gorsze od ES100.
A może lepiej kupić np Denon PMA-700AE + AVR-1909, dźwięk w stereo będzie lepszy chyba że nie będzie miejsca na ustawienie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...