Skocz do zawartości

Muzyka na hk avr460


Gutierez

Recommended Posts

Witam.Mam kino domowe zlozone z amplitunera hk avr460 i kolumn audio monitor 6 sztuk.Glowne przeznaczenie to ogladanie filmow,ale ostatnio czesciej slucham muzyki i stad pytanie.Co najlepiej dokupic,zeby uslyszec poprawe dzwieku przy sluchaniu radia internetowego badz apek tidal czy spotify.Nie mam duzych wymagan,wiec nie sugerujcie zestawow po 10k.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie tematem.Zapomnialem dodac na wstepie,ze mam raczej niewielka wiedze w temacie audio hifi.Jakie ogolnie mam opcje,czy wystarczy dolozenie jednego klocka,mialem na mysli odtwarzacz sieciowy,czy to nic nie zmieni.Obecnie tidala slucham z xiaomi mi boxa polaczonego optykiem.Jakby co to mam jeszcze stara wieze technicsa z amplitunerem,korektorem dsp i odtwarzaczem cd.Ale nieuzywane od kilku lat,to nie wiem czy dziala.Tak,kolumny zostaja,nie wymieniam nic na inne tylko dokladam.Nie chce mi sie bawic w wymiany,ryzykowac,ze kupie niesprawny sprzet,pozniej zalowac,ze starszy gral lepiej.A na odsluchu i tak gra inaczej niz w domu.Podsumowujac,chce lepszej jakosci dzwieku do muzyki odtwarzanej z neta.Nie mam plyt,tylko strumieniowo.A,mam jeszcze stary odtwarzacz xtreamer prodigy i dzwiek z niego jest calkiem niezly na sciagnietych plikach flac,ale ma ograniczone funkcje sieciowe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka neutralna? 

https://www.audiostereo.pl/topic/155226-różne-kostki-do-wzięcia-mk2-obowiązek-podawania-cen-odsprzedaży/?do=findComment&comment=5443573

Potrzebujesz 2 trafa, obudowę, 2 radiatory i 4 gniazda RCA oraz przewody. Można włożyć do 1  obudowy, można w 2 (monobloki). 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...