Skocz do zawartości

odtwarzacz cd-jaki?


substance

Recommended Posts

Dnia 2.01.2022 o 20:59, substance napisał:

Czy jest w ogóle sens pakowania się w sam cd? a moze lepiej pójśc w odtwarzacz blu-ray? coś od panasonica lub sony?

Jak planujesz oglądać materiały na Blu-ray to polecam połączenie odtwarzacza Panasonic DP-UB450 (wykorzystanie go jako transport CD) kablem cyfrowym coaxial. Łączysz się wtedy bezpośrednio do amplitunera lub możesz pomyśleć od dołożeniu dobrego DACa zewnętrznego. W budżecie około 1000zł masz do wyboru np. Topping E30, Musical Fidelity V-90, CA Magic 100 zależy jakiego stylu grania oczekujesz. Zapraszam do kontaktu z naszym sklepem, forumowiczom mamy przygotowaną specjalną ofertę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubad napisał:

Jeżeli głównym formatem będzie dla ciebie cd to jest sens. Jeżeli cd odpalasz raz na tydzień i masz kolekcje filmów to zdecydowanie lepiej iść w stronę blu-raya. 

Odtwarzam głównie cd ale filmy też oglądam od czasu do czasu. Ujmę to tak. Cd codziennie filmy dwa razy na miesiąc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu woziłem się z podobnym problemem.

Kupiłem Marantza CD6007 i jestem zadowolony. Gra doskonale (ze amplitunerem Harman Kardon HK 3770)

Dla mnie istotnym dodatkiem było odtwarzanie możliwie szerokiego spektrum plików audio z USB, a zwłaszcza Hi-RES. (flac, dsf). Mam bowiem sporo SACD zrzuconych do dsf. Model ten radzi sobie z tym doskonale, używam przy tym 256 Gb mini pendrive'a Samsung Fit Plus 2020. Jedynym minusem jest brak odtwarzania takich plików gapless, ale to zdaje się jest polityka firmy, by funkcjonalność tę ograniczać do odtwarzaczy sieciowych.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...