Skocz do zawartości

Szukam soundbara z wbudowanym subuferem do 1000 oraz do 1500 złoty. Proszę o pomoc w znalezieniu.


pawko2121

Recommended Posts

Szukam soundbara z wbudowanym subuferem do 1000 oraz do 1500 zł. Zależy mi na urządzeniu nie dużym, żeby na spokojnie móc go umieścić za telewizorem (mam małe dziecko i nie chce zbytnio zwrócić jego uwagi :)). Przeszukałem sporo sprzętu, mam kilka swoich typów, ale z chęcią przeczytam propozycje pomocy. Fajnie, jakby miał lekki bas, nie musi być jak w kinie.

Z kilku podoba mi się tak ogólnie yamaha, sony i rozważałem o TLC, ale nie znam za bardzo tej firmy i nie wiem czy da radę.

Proszę o pomoc :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 1Ender napisał:

Szkoda pieniędzy na soundbar. Do czego chcesz? Kino, muzyka?

Co chcesz poprawić? Jakiego efektu oczekujesz? 

Zależy mi na poprawie dźwięku. Aktualnie używam głośników w telewizorze. 

Czy nie opisałem problemu wyraźne? :) 

Naprawdę zależy mi na prostych odpowiedziach, które pomogą mi wybrać soundbar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Opisałeś.

Obojętnie który kupisz poprawisz dźwięk z Wiadomości / faktów i to wszystko.

Może bajki będa nieco lepiej brzmiały.

Ale tu na forum nie polecamy soundbarów. Więc dla nas bez rożnicy czy wybierzesz taki za 800 zł czy taki za 1500.

Piotr

Zdaje sobie sprawę, że znacznie poprawie jakość dźwięku, ale zależało mi na doradzeniu, który z soundbarów jest najlepszy w tym zakresie cenowym. 

Skoro nie jesteś fanem soundbarów, pomin pytanie w temacie i tyle. Forum ma służyć dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie poprawisz dźwięku, będzie dalej płasko jak z TV. Lokalizacja źródeł beznadziejna, stereofonia żadna. Dźwięk płaski jak naleśnik. Poprawisz tylko basy. Jeżeli Ci to odpowiada, to wypożycz od @Q21. Niech Ci zrobią lepszą cenę. Posłuchasz i zdecydujesz.

Pozdrawiam

https://www.q21.pl/category/soundbary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pawko2121 napisał:

Zdaje sobie sprawę, że znacznie poprawie jakość dźwięku

No własnie o tym pisałem. ŻE NIEZNACZNIE

22 godziny temu, pawko2121 napisał:

Skoro nie jesteś fanem soundbarów, pomin pytanie w temacie i tyle. Forum ma służyć dyskusji.

Tu nikt nie jest fanem soundbarów. Musisz szukać wsparcia gdzie indziej w takim razie

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...