Skocz do zawartości

Tdai 1120 vs Arcam sa30


lukluk71

Recommended Posts

@lukluk71 - słuchałem TDAI-1120 z kolumnami APC3 i Dali Menuet. Nie urzekło mnie to granie; To poprawny grajek, ale niczym mnie nie zachwycił, niczym wybitnym nie zaskoczył. Gdybym miał jednak wybierać do R3 między SA30, a 1120 to wybrałbym tego drugiego. Z Kefami polecam sprawdzić Hegla H120.

Więcej o Lyngdorfie napisałem tutaj: https://forum.audio.com.pl/topic/84524-z-cyklu-wzmacniacze-których-nie-lubię-vol1/

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lpomis napisał:

@lukluk71 - słuchałem TDAI-1120 z kolumnami APC3 i Dali Menuet. Nie urzekło mnie to granie; To poprawny grajek, ale niczym mnie nie zachwycił, niczym wybitnym nie zaskoczył. Gdybym miał jednak wybierać do R3 między SA30, a 1120 to wybrałbym tego drugiego. Z Kefami polecam sprawdzić Hegla H120.

Więcej o Lyngdorfie napisałem tutaj: https://forum.audio.com.pl/topic/84524-z-cyklu-wzmacniacze-których-nie-lubię-vol1/

 

To dałeś do myślenia, bo opisałeś zupełnie inaczej tego TDAI niż ludzie opisują. 

Ja głównie patrzę się na kalibracje pokoju, bo mam nietypowy salon. 

271257214_1619415041739508_8977884190353218065_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukluk71 napisał:

 

To dałeś do myślenia, bo opisałeś zupełnie inaczej tego TDAI niż ludzie opisują. 

Ja głównie patrzę się na kalibracje pokoju, bo mam nietypowy salon. 

271257214_1619415041739508_8977884190353218065_n.jpg

A gdzie masz ustawiony sprzęt? Można prosić jakąś fotkę 🙂

Kolego, znam kolegę @lpomisa, to bardzo wymagający zawodnik. To że jemu nie przypadł do gustu lyngdorf, nie znaczy, że w Twoim przypadku musi być tak samo. Wypożycz, posłuchaj, przekonaj się sam 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o kalibracji pomieszczenia, to może być kluczowe dla twoich odczuć.

W zestawie jest mikrofon, fajny statyw i bardzo długie kable.

Lyngdorf niby sam ocenia czy ma wystarczająco dużo danych, ale myślę że mimo wszystko warto kierować się wskazówkami dotyczącymi Dirac live. Przynajmniej ja bym tak teraz zrobiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...